Укр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

5 способів безкоштовно повечеряти

У пошуках економних можливостей ми звернули увагу на мережу піцерій-дискаунтерів Mister Cat. Це перший заклад в Україні, який зробив супер-доступні ціни на піцу своєю фішкою. Тут безліч акцій на основне і барне меню, і велика частина з них діє кожен день. Розібратися в умовах - завдання для наполегливих, тому ми склали для вас короткий гід, як заощадити на акціях та спеціальних пропозиціях.

5 способів безкоштовно повечеряти в закладі

 

Щасливі години

У багатьох закладах знижки стосуються певних страв в конкретний час. Уважно вивчіть меню і скажіть офіціантові, що розраховуєте на акцію. В щасливі години в Mister Cat страви з відміткою 1+1 подвоюються. Другою піцою або ролами можна нагодувати друзів абсолютно безкоштовно. А на доставці 100% знижки на другу піцу буває щовівторка. Хороший привід розслабитися серед тижня.

Самовинос

Другу піцу або ролли можна безкоштовно отримати і в обхід щасливих годин. Для цього потрібно зробити замовлення через сайт і вказати замість доставки "самовинос". В якості заохочення вам упакують друге таке ж блюдо з відміткою 1+1. Працює цілодобово! Знижка при самовиносі на іншу їжу з меню складе 21%.

5 способів безкоштовно повечеряти в закладі

 

Збери комбо

Безкоштовні напої часто подають в подарунок до ланчу або сніданку. У Mister Cat вибір таких комбо-страв ще більше. Безкоштовну Pepsi Max дають до салатів, а пивний коктейль, кир або лимонад - до кальяну. Крім того, цього літа напої можна отримати в подарунок до кожного замовлення від 100 грн на людину.

Два за ціною одного

Головна тусовочна пропозиціz в барном меню - це два напою за ціною одного. Вони позначені вже знайомої відміткою 1+1. Є варіанти на будь-який смак - шоти, віскі, наливки, кир і сангрія.

День народження

Як же без подарунків! На честь дня народження в закладі пропонують два варіанти. Або отримати -31% на весь рахунок, або подвоїти страви з позначкою 1+1. Вирішуйте, що вигідніше.

 

Як бачите, отримати безкоштовну їжу і напої легко, якщо користуватися всіма можливостями. Приємного відпочинку!

Огляд
31.05.20
158
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Скористуйтесь нашими сервісами

reserv_icon
Безкоштовне бронювання столика в ресторанах Києва
Резерв
reserv_icon
Замовлення банкетних залів в Києві
Замовити
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: