Про нас

Кращий ресторанний путівник Києва та України!

Ваш надійний і незамінний провідник у світ кращих закладів вашого міста

Забронювати стіл

RestOn.ua -
сервіс online-бронювання
столиків

Шукаєте заклад, де можна смачно поїсти, шумно погудіти з друзями після роботи, провести незабутній романтичний вечір із коханою дівчиною або ж зустріч із діловим партнером, RestOn.ua ваш незамінний помічник у цьому. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію для себе (опис, характеристики, фото, меню, новини, відгуки, огляди та інше), а також зможете забронювати столик онлайн. Ексклюзивні й гарячі пропозиції ресторанів, нововведення ресторанної індустрії тепер не пройдуть повз вас.

Це унікальний сервіс, який покликаний допомогти Вам підібрати найбільш бажаний заклад, а також розширити свій гастрономічний кругозір, відкриваючи для себе нові кафе, піцерії, паби та ресторани Києва та України.

Три простих кроки

1
Оберіть ресторан
На порталі RestOn.ua представлений найширший перелік кращих закладів міста. Навіть найдосвідченіші відвідувачі зможуть підібрати для себе необхідний ресторан.
2
Зарезервуйте столик
За допомогою простого меню, всього за пару кліків, робите резерв столика в зручний для себе час, або ж телефонуйте нам, і це ми зробимо за вас.
3
Насолоджуйтесь відпочинком
Ваш столик буде чекати на Вас у вибраний час в ресторані. Вам залишиться лише прийти і добре провести час.
Знижка до
50%
Тільки гарантована економія ваших грошей і часу
Ніяких купонів, накопичувальних карт, попередніх телефонних дзвінків і іншої суєти. Якщо знижка передбачена, автоматично додається до рахунку закладу, в якому Ви забронювали столик.
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: