Угода користувача

1. Предмет угоди

1.1. Ця угода регулює відносини між зареєстрованим користувачем (далі - Користувач) сайту www.RestOn.ua (далі - Сайт) та адміністрацією сайту, що представляє сайт "RestOn" - інтернет-порталу з функцією бронювання місць (столиків) у закладах, представлених на сайті (далі - Бронювання).

1.2. За допомогою сайту Заклади розміщують інформацію про себе й пропозиції про бронювання місць, а Користувачі можуть бронювати місця в цих закладах.

2. Бронювання місць

2.1. Бронювання місць здійснюється користувачами сайту та включає в себе вибір Закладу, кількість місць для бронювання, дати й часу бронювання та, якщо це вказано на Сайті, отримання знижки за бронювання.

2.2. Користувач може забронювати одне й більшу кількість місць.

2.3. Можливість для бронювання визначається, виходячи з кількості фактично вільних місць у Закладі, що підлягають бронюванню.

2.4. Бронювання столиків проходить на безоплатній основі.

2.5. При успішному бронюванні користувач отримує смс із деталями свого резерву.

2.6. Адміністрація сайту забезпечує користувачу можливість користування сайтом для бронювання місць у закладах, а саме:

2.6.1. Технічний доступ до сайту.

2.6.2. Технічну можливість ознайомитися із інформацією про заклади й послуги, що надаються ними, про наявність місць у закладах, що підлягають бронюванню, оформити бронювання місць, відмовитися від заброньованих місць.

2.7. При скасуванні резерву користувачем резерв анулюється, не відновлюється і не поновлюється. Користувач втрачає права по скасованому резерву. Він може забронювати місця ще раз, таке бронювання визнається чинним і не залежить від попереднього бронювання, скасованого ним.

3. Послуги, що надаються Закладом

3.1. При бронюванні через сайт Користувач вступає в договірні відносини із Закладом, в якому бронює місце(-я).

3.2. Заклад зобов'язується надавати Користувачам послуги відповідно до умов пропозиції про бронювання місць, розміщеного на сайті, зокрема, надати користувачеві й особам, які прибули до закладу принципала спільно з користувачем або по його броні:

3.2.1. Гарантовану можливість скористатися бронюванням місць в зазначений час, якщо це було зарані підтверджено закладом і не анульовано в телефонному режимі на номер Користувача;

3.2.2. Знижку, якщо вона передбачена через сайт RestOn, від фактичної суми рахунку при відвідуванні закладу принципала;

3.2.3. Надавати послугу користувачеві за адресою (адресами), зазначеному в пропозиції на сайті.

3.3. Пропозиція закладу має діяти тільки відносно осіб, які здійснили бронювання місць, а також осіб, які прибули в заклад принципала спільно із користувачем або по його броні. Заклад не повинен надавати послуги на умовах, ідентичних пропозицією про бронювання іншим особам, а також самостійно ініціювати надання послуг своїм гостям на аналогічних умовах.

3.4. Заклад має право відмінити бронювання у випадку, якщо ні користувач, ні хоча б одна особа, яка має право прибути в організацію принципала із користувачем або по його броні не з'явилися після закінчення 15 хвилин, починаючи з часу, на який було заброньовано місця, не погодивши заздалегідь із закладом принципала зміну часу бронювання.

4. Відповідальність

4.1. З моменту здійснення користувачем бронювання місця адміністрація сайту діє виключно як посередник між користувачем і закладом, передаючи деталі бронювання користувача закладу і відправляючи користувачеві електронне підтвердження бронювання засобами СМС і при необхідності e-mail повідомленнями.

4.2. Розміщена на сайті інформація про пропозиції з бронювання (зокрема, про кількість вільних і зайнятих місць), місцезнаходження, координати закладу, особливості надаваних закладом послуг, заснована на відомостях, наданих адміністрації сайту закладами, за достовірність яких відповідальність несе заклад.

4.3. Відповідальність за неналежне надання послуг і не надання послуг закладом, у якому бронюються місця, несе сам заклад. Адміністрація даного сайту за надання послуг закладом відповідальності не несе.

4.4. Заклад гарантує надання послуг користувачеві відповідно із розміщеною на даному сайті пропозицією, у разі виникнення спорів, приймає претензії від користувача сайту, відносини між замовником і користувачем сайту регулюється Законом України "Про захист прав споживачів".

4.5. Відповідальність за недостовірність наданої інформації про заклад, характер і рівень наданих таким закладом послуг, кількість вільних місць для бронювання, лежить на закладі.

4.6. У випадку, якщо з яких-небудь підстав треті особи, чиї права і законні інтереси порушені розміщенням відомостей і матеріалів, наданих закладом, заявляють вимоги адміністрації сайту, заклад зобов'язується своїми силами і за свій рахунок вирішити суперечку або задовольнити вимоги таких осіб, заклад несе відповідальність за надання адміністрації сайту недостовірних відомостей і матеріалів з порушенням законодавства України.

4.7. Заборонена множинна реєстрація акаунтів одним Користувачем на Сайті. Один Користувач може зареєструватися на даному сайті тільки один раз.

4.8. Користувач даною угодою погоджується з тим, що Адміністрація сайту залишає за собою право припинити дію логіна і пароля Користувача (реєстрації), а також в односторонньому порядку відмовитися від виконання цієї Угоди без відшкодування будь-яких збитків, у разі порушення Користувачем умов цієї Угоди, а також у разі наявності підозр у Адміністрації сайту в тому, що Користувачем здійснена множинна реєстрація на Сайті.

4.9. Адміністрація сайту має право призупинити або скасувати реєстрацію Користувача та відмовити Користувачу у використанні своїх сервісів (або їх частин - на розсуд Адміністрації сайту) в односторонньому порядку, а також в односторонньому порядку відмовитися від виконання цієї Угоди без відшкодування будь-яких збитків, у разі:

- Якщо Користувач надає недостовірну інформацію або в Адміністрації сайту є підстави вважати, що надана Користувачем інформація не відповідає дійсності, вводить в оману;

- Якщо дії Користувача суперечать даній Угоді;

- Якщо Користувач був викритий у шахрайстві, обмані й інших маніпуляціях на Сайті, які спричинили матеріальні, моральні та інші шкідливі наслідки різного типу та ступеня як для самого Сайту і його користувачів, так і для сторонніх сайтів та їх користувачів або для будь-якої іншої сторони, включаючи Адміністрацію сайту.

4.10. Адміністрація має право в односторонньому порядку змінити положення цієї угоди, у тому числі у зв'язку зі зміною, появою нових сервісів. Користувач, який не скасував реєстрацію на сайті, визнається, що прийняв зміни. Відстеження змін цієї угоди здійснюється користувачем самостійно, при виникненні розбіжностей, користувач не може посилатися на те, що він не знав або не міг знати про внесення змін до пропозицію.

5. Вирішення спорів

5.1. Дана Угода й всі доповнення до неї є офіційними документами та публікуються на сайті www.RestOn.ua.

5.2. Користувач і Адміністрація сайту прагнуть до вирішення розбіжностей, пов'язаних з виконанням обов'язків і прав, визначених у відповідності до цієї угоди, шляхом проведення переговорів або виявлення прийнятних альтернативних способів врегулювання спорів.

5.3. До відносин сторін застосовується законодавство України, спори вирішуються за законодавством України.

5.4. Електронне листування сторін та їх представників має силу доказів при досудовому та судовому вирішенні спору.

5.5. У разі виникнення протиріч, текст Угоди, розміщений на Сайті, матиме перевагу в порівнянні з будь-яким іншим текстом.

Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: