У Нью-Йорку з'явився ресторан, в якому відвідувачам заборонено розмовляти

У Нью-Йорку знайшовся ресторатор, сприйняв приказку "Коли я їм, я глухий і німий" занадто буквально. Нещодавно в цьому місті відкрився ресторан Eat, в якому відвідувачам слід зберігати мовчання в процесі їжі, повністю зосередившись на своїх смакових відчуттях. "Їж" - так перекладається з англійської назва ресторану, яка не залишає гостям надії поспілкуватися в його стінах. Мобільні телефони теж повинні бути вимкнені. Гості, які насмілюються порушити золоте правило "коли я їм, я глухий і німий", змушені доїдати свою страву "в кутку" - на лавочці зовні. Про це пише Newsru.com.

Заплативши 40 дол. За комплексне меню з 4 страв, кожен бажаючий може випробувати незвичайне відчуття, коли їдять в оточенні так само зосереджено мовчать і поглинаючих свої страви людей, пише ИТАР-ТАСС. Відвідувачі повинні заздалегідь резервувати столики на певний час і день.

Ідея подібного ресторану відвідала його шеф-кухаря під час поїздки в Індію, де буддійські ченці традиційно зберігають мовчання під час сніданку. Він упевнений, що атмосфера, що панує в наповненому лише глухим побрязкуванням тарілок і столового приладдя залі його ресторану, важко передати. "Це свого роду медитація, - стверджує власник цього незвичайного місця. - Дозвольте цій тиші говорити самій за себе".

Конкуренція в ресторанному бізнесі велика, і тим, хто хоче відкрити по-справжньому популярне місце, доводиться йти на всілякі хитрощі. Так, в одному з ресторанів Чикаго відвідувачі, якщо їм не вдасться наїстися основними стравами, можуть перекусити... меню. А в Парижі, Лондоні, Барселоні, Москві та Києві вже давно функціонують ресторани, чия назва перекладається як "В темряві?". Знак питання в кінці назви не випадковий і має передавати то відчуття здивування у гостей, коли їм буде запропоновано в непроглядній темряві замовляти собі страви і шукати тарілку і столові прибори.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США відкрився ресторан конфліктної кухні

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 24.10.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: