У США відкрився ресторан конфліктної кухні

У прекрасному штаті Пенсільванія відчинив свої двері (а точніше, вікно видачі) ресторан '' Conflict Kitchen '', в якому впевнено готують національні страви всіх країн, що мають натягнуті відносини з США. Іранські, кубинські, афганістанскіе і венесуельські спеціалітети готують вже зараз, а в перспективі збираються запустити північнокорейські і палестинські закуски. Сирія, думається, - на низькому старті.

Їжу подають зі спеціальної вітрини, оформленої в стилі певної країни. Кожні шість місяців акценти переводяться на іншу країну, що знаходиться в конфронтації з США. Головною ідеєю такого ресторану є зацікавити суспільство і викликати діалог, тут часто організовуються інтернет-конференції між жителями Піттсбурга і представниками інтелігенції з країн-противників.

У США відкрився ресторан конфліктної кухні

Конфліктна кухня - дітище трьох художників, Джона Пена, Джона Рубіна і Дона Велескі, які заснували проект в 2010 році. Ресторан працює з спільнотами в Піттсбурзі, з представниками різних сторін конфлікту, щоб скласти меню з такими стравами, які можна спробувати в кожному з міст конфліктних країн. Страви пропонуються як звичайні, так і вегетаріанські, вже були представлені такі країни, як Афганістан, Венесуела, Іран, Куба і Північна Корея. В цей час назву ресторану і написи на вітрині продубльовані на мові країни, висунутою в проекті на перший план. Упаковують їжу у спеціальні обгортки з інформацією про країну, її культуру, їжі і традиціях.

У США відкрився ресторан конфліктної кухні

Ресторан відкритий в центрі міста і працює сім днів на тиждень. Такий заклад допомагає людям дізнатися більше про інші країни і культурах, вийти за межі риторики політичного конфлікту і вузьколобих заголовків ЗМІ.У США відкрився ресторан конфліктної кухні

У США відкрився ресторан конфліктної кухні

Їжа, яку тут продають, розповідає особливу історію, допомагає розширити рамки світогляду за межі політики і військової тематики.

Повернутися до списку новин 23.09.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: