Подорож Азією: у ресторані "Spicy NoSpicy" презентували оновлену коктейльну карту

8 жовтня київський ресторан "Spicy NoSpicy" в форматі вечірки-квесту презентував оновлену коктейльну карту Cocktail Journey. Завдяки новим напоям та унікальному формату гості закладу перетворилися на паломників, які здійснили справжню подорож Азією.

Подорож Азією: у ресторані Spicy NoSpicy презентували оновлену коктейльну карту

 

Над оновленням барної карти команда Spicy NoSpicy працювала довго та ґрунтовно, а майстерність і досвідченість колективу забезпечили справжню подорож смаками, текстурами, ароматами та спеціями Азії.

На вході до закладу всі гості отримували паспорт барного паломника, який упродовж вечора заповнювався печатками-візами за кожен випитий коктейль. Повний маршрут складався із восьми напоїв: по два з пікантного Тайланду, пряної Індії, гострого Китаю та ледь солодкої Японії.

Подорож Азією: у ресторані Spicy NoSpicy презентували оновлену коктейльну карту

 

За допомогою такого різноманіття смаків команда Spicy NoSpicy змогла максимально точно передати особливість барної культури Азії, її багатогранність та подекуди — неочікуваність.

"Азію дуже складно пояснити. Кажучи про Японію, ми говоримо про мінімалізм смаку та збалансованість. Та навіть у міцному коктейлі ви не відчуєте звичний смак алкоголю. Якщо коктейлі з Балі чи Тайланду, то в келиху грають яскраві теплі смаки й переважають тропічні фрукти. Китай — це про щось солоне, незвичне. Ми завжди адаптуємо напій під бажання та смаки гостей, аби делікатно занурити їхню уяву в екзотичну подорож Азією", — каже шеф-бармен Валентин Слободянюк.

Подорож Азією: у ресторані Spicy NoSpicy презентували оновлену коктейльну карту

 

Провідниками у світ смаків та спецій Азії стали бармени та офіціанти закладу, які в невимушеній та дружній атмосфері розповідали гостям про історію напоїв, автентичні компоненти, таємниці рецептів та правила подачі. Такий формат дозволив відтворити в закладі справжній вайб Азії, загублений у культурі швидкого споживання.

Також організаторам вдалося втілити ідею повної трансформації вечора. Адже вже за дві години після початку до відвідувачів долучився діджей, а неквапливе знайомство зі східним світом перетворилося на гучну вечірку.

Подорож Азією: у ресторані Spicy NoSpicy презентували оновлену коктейльну карту

 

"У цей вечір усе вийшло дуже круто, як ми й планували. Формат класичної вечері плавно перейшов у активне спілкування, танці та запальну вечірку. А сміливці, які зібрали у своїх паспортах усі печатки-візи, отримали від Spicy NoSpicy знижку на всю коктейльну карту до кінця жовтня", — розповідає керуюча ресторану Дарія Шовкопляс.

Спробувати та оцінити нову коктейльну карту ресторану "Spicy NoSpicy" можна щодня, з 10:00 до 23:00.

Ресторан "Spicy NoSpicy"

Aдреса Aдреса: вул. Велика Васильківська, 114
Резерв столика Резерв столика: (044) 357 00 77; (099) 357 00 77
Повернутися до списку новин 14.10.2021
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: