Ресторан «Spicy NoSpicy»

Відкрито Закриється в 22:30
Відкрито Закриється в 22:30
вул. Велика Васильківська, 114
 • - вул. Велика Васильківська, 114
 • - Палац Україна

 • Середній чек: 700 грн
 • 15815
 • Рейтинг: 4,11
  Всього оцінок: 27

Ресторан "Spicy NoSpicy (Спайсі Ноу Спайсі)" - особливе місце з новим підходом до трактування культури їжі Азії, історія на новий лад про багатогранність як азіатської їжі, так і людської натури. Це спеції, смаки, текстури, солодкі акценти В'єтнаму, солоні - Китаю, гострі - Таїланду, кислі - Індії і умами - Японії. Ця історія - про сестер Spicy і NoSpicy, які зустрічають гостей і ведуть їх по шляху нових гастрономічних переживань. Сестри цікавляться настроєм гостя і пропонують зануритися в захоплюючу подорож по світу азіатської культури страв і напоїв.

Кожна страва має свій особливий характер і настрій завдяки тій чи іншій переважній спеції. Шеф-кухар Spicy NoSpicy - Юрій Приємський - присвятив подорожам і вивченню азіатської кулінарії не один місяць, щоб стати адептом і втілити на відкритій кухні мрію про космополітичної, але в той же час унікальної азіатської їжі.

По центру закладу знаходиться контактний семиметровий бар. Коктейлі на джині з нотками тофу і норі і багато інших дивних сполучень. Натуральні матеріали в інтер'єрі, стіна з п'ятдесятьма двома спеціями - інгредієнтами для алхімії на відкритій кухні і шістсот риболовецьких кошиків "До" на стелі прямо з В'єтнаму. Шістдесят посадочних місць і панорамні вікна в підлогу. Справжня Азія смаків, яка підкорить ваше серце.

Замовити столик (банкет) онлайн в ресторані "Spicy NoSpicy" (вулиця Велика Васильківська, Палац Україна, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,11
 • 15815
  • Рейтинг: 4,11
   Всього оцінок: 27
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android