Нове місце (Київ): Рюмочна «Мужики»

На Будівельників, 43/12, біля станції метро «Дарниця», відкрили перший заклад мережі «Мужики» - з простими, знайомими за радянським минулим, стравами і міцним алкоголем.Нове місце (Київ): Рюмочна «Мужики»

В меню кілька видів закусок, салатів, перших і других страв. Пропонують борщ, бульйон, домашні пельмені, печеня, салати «Шуба» і «Олів'є», кабачкову ікру - все від 10 до 20 гривень. З алкоголю - українські горілка, коньяк, вино і пиво. Перелік страв прописаний на грифельних дошках. У «Мужики» самообслуговування, в залі з персоналу тільки два бармена. Замовлення готують за 10-15 хвилин.

Нове місце (Київ): Рюмочна «Мужики»

Нове місце (Київ): Рюмочна «Мужики»

У барі два зали, загальна площа яких - 120 квадратних метрів. Перед дизайнерами Йовой Ягер і Іриною Міллер з Kley Design стояло завдання створити сучасну інтерпретацію радянської рюмочної. У проекті використовували прості матеріали - тротуарну плитку для підлоги, білу плитку «кабанчик» для стін, метал, дуб і цегла (його викупили при демонтажі дореволюційного будинку в центрі Києва, на цеглі видно клейма заводу-виробника).

Нове місце (Київ): Рюмочна «Мужики»

Нове місце (Київ): Рюмочна «Мужики»

 

Читайте також: Імбир: перше в Києві вегетаріанське літературне кафе

Читайте також: Нове місце (Київ): «Чечевица»

Читайте також: Огляд ресторану «Вино Град»

 

Особливу увагу приділили світла. Великі плафони над барною стійкою замовили в Ikea, інші світильники розробили в київській студії Ye. Light Design. Декор підібрали як з радянського минулого: вантажні годинник, ваги, холодильник, банки з соліннями. Атмосферу доповнює ностальгічна музика 1970-1990-х. До кінця року в місті планують відкрити близько п'яти закладів мережі. У двох з них вже йде ремонт, але їх місце розташування власники поки не розкривають.

Нове місце (Київ): Рюмочна «Мужики»

Першими бари подібного формату в Києві відкрили засновники «Банки». Нещодавно вони ж запустили новий заклад «Гендель».

Рюмочна «Мужики»

Будівельників, 43/12
+38 (044) 544-10-20
Страница в Facebook

www.the-village.ru

Повернутися до списку новин 11.09.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: