Кращі страви з усього світу: ресторан "ODESSA" запустив оновлене меню від шефа

У київському ресторані "ODESSA", що неодноразово визнавався кращим рибним закладом міста, презентували нове меню, яке розширило географію страв. Тепер ODESSA — це авторська гастрономічна кухня, що поєднує кращі традиції і рецептури з усіх морських куточків планети.

Кращі страви з усього світу: ресторан ODESSA запустив оновлене меню від шефа

 

"В оновленому меню ми охопили морську тематику більш широко, об’єднали досвід ресторанів з усього світу. Крім того, наш шеф-кухар багато подорожує і довго працював за кордоном. Це все допомогло втілити нові ідеї та створити дещо справді особливе", — розповідає керуючий рестораном Богдан Ханенко.

Головним ідеологом оновленого меню став шеф-кухар Ігор Крамаренко. Його досвід на кухні перевищує 25 років, за цей час Ігор встиг попрацювати в закладах Фінляндії, Швеції та України.

Кращі страви з усього світу: ресторан ODESSA запустив оновлене меню від шефа

 

"Нові позиції складно назвати класичними стравами, навпаки, всюди є моє новаторство: авторський соус або неочікуваний продукт, який доповнює смак. Якщо шукати класику, то це хіба що база продуктів, решта — моя рецептура та рішення. Наприклад, мільфей з чорного хліба, із маслом із водоростей та малиновим соусом. Здавалося б, устриці, чорний хліб та малиновий сироп — це класика. А як щодо водоростей?", — каже шеф-кухар Ігор Крамаренко.

Ще одна особливість меню — акцент на локальні інгредієнти українського виробництва, рибну тематику та нові продукти, які можуть використовувати одразу в кількох стравах.

Кращі страви з усього світу: ресторан ODESSA запустив оновлене меню від шефа

 

"Візьмемо, наприклад, качку. Я хотів приготувати її так, аби задіяти на кухні всі частини птиці. Так ніжки відправились до аранчіні та фуа-гра. Чи, скажімо, фарширований бебі-кальмар. Хто очікує відчути там азійський соус? Це не просто оновлення позицій меню. Це виклик класиці", — додає шеф-кухар ресторану "ODESSA" Ігор Крамаренко.

Водночас команда закладу подбала й про постійних відвідувачів: у меню ресторану залишилися найулюбленіші та найпопулярніші страви. А окрім нових гастрономічних позицій в ODESSA незабаром планують презентувати нову барну карту та оновити інтер'єр. Наразі ж всіх охочих запрошують спробувати та оцінити авторські страви, таємницями яких надихались по всьому світу.

Кращі страви з усього світу: ресторан ODESSA запустив оновлене меню від шефа

Ресторан "ODESA"

Aдреса Aдреса: вул. Велика Васильківська, 114
Резерв столика Резерв столика: (044) 357 00 77; (099) 357 00 77
Повернутися до списку новин 19.10.2021
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: