Ресторан «ODESA»

Відкрито Закриється в 22:00
Відкрито Закриється в 22:00
вул. Велика Васильківська, 114
 • - вул. Велика Васильківська, 114
 • - Палац Україна

 • Середній чек: 500 грн
 • 15042
 • Рейтинг: 4,90
  Всього оцінок: 20

Ресторан "ODESA" - концептуальний заклад, вмістивши в стильному інтер'єрі 30 кілометрів каната і стадо морських баранчиків, а в унікальному меню - гастрономічні авторські страви і коктейльну карту.

На кухні "править" один з кращих шеф-кухарів України, іменитий Юрій Приємський. Як уточнює сам Юрій, до традиційної одеської кухні меню ресторану має непряме відношення. Всі страви - авторські та гастрономічні, створені за принципом цікавих і складних поєднань інгредієнтів. Щомісяця меню оновлюється, щоб гості могли насолодитися сезонними продуктами, які знову ж підносяться нестандартно. Креативні подачі - коник ресторану. Тому не дивуйтеся, якщо ваша страва буде піднесена в диму з сухого льоду або приготовлена прямо при вас.

У вихідні в ресторані панує сімейна ідилія: для дітей оформлена комфортна зона з сучасними гаджетами і іграми, а професійні аніматори влаштовують для маленьких гостей ресторану справжні свята. У цей час батьки мають можливість спокійно і неквапливо насолодитися їжею і спілкуванням з друзями.

Для камерної атмосфери під час особистих або корпоративних свят в ресторані "ODESA" передбачено банкетний зал. Він називається "камінний". У самому його центрі розміщений сучасний дизайнерський камін, який є безумовним прикрасою інтер'єру. У банкетному залі стіни оббиті текстилем, на якому зображена карта старої Одеси. Місткість залу - 40 посадочних місць. У теплий період в ресторані працює тераса на 50 посадкових місць. На її території працює кальян-бар.

Замовити столик (банкет) онлайн в ресторані "ODESA" (вулиця Велика Васильківська, Палац Україна, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,90
 • 15042
  • Рейтинг: 4,90
   Всього оцінок: 20
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android