Азіатські шедеври в ресторані "Not Only Fish"

За новими враженнями і відмінним настроєм відправляйтеся в один з наймодніших азіатських ресторанів столиці - "Not Only Fish".

Ще один авторський концепт на початку 2019 го року представив міжнародний холдинг Bulldozer Group. Кухнею тут керує досвідчений шеф-кухар Олександр Алфимов, за плечима якого робота в ресторанах преміум-сегмента і створення унікального меню.

Азіатські шедеври в ресторані Not Only Fish

 

За словами кулінара, "Not Only Fish" - унікальний для Києва досвід. Тут представлена ​​кухня народів Паназії на абсолютно іншому - найвищому рівні. Це починається з придбання інгредієнтів і завершується майстерністю подачі кожного блюда.

Азіатські шедеври в ресторані Not Only Fish

 

Всі компоненти для створення страв купуються виключно в Південній Азії, Японії і Китаї. Це рідкісні та унікальні складові, які можна знайти тільки в цій місцевості. Багатий досвід і захоплюючі подорожі, спілкування з місцевим населенням в Таїланді, Індонезії, відвідування автентичних ресторанів у Гонконгу - все це дало можливість привнести в ресторан "Not Only Fish" місцеві традиції і особливу методику приготування страв і екзотичних соусів до них.

Азіатські шедеври в ресторані Not Only Fish

 

Як знайомства з кухнею ресторан рекомендує обов'язково спробувати рол-сашимі з лососем і яблуками, який ідеально підійде для тих, хто стежить за калорійністю свого раціону. Шанувальникам екзотики варто вибрати Севіче з морського окуня з томатним Leche de Tigre - це справжня фантастика смаків і поєднань. Не забудьте спробувати коронна страва шеф-кухаря - запечений лаврак в бананових листах.

Повернутися до списку новин 07.08.2019
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: