УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Not Only Fish»

Закрито Відкриється в 12:00
Закрито Відкриється в 12:00
вул. Велика Васильківська, 94
 • 3,28
 • 22725

  Ресторан NOT ONLY FISH (Нот Онли Фіш) - ресторан вишуканої паназіатскої кухні з перуанським акцентом в центрі Києва, представлений міжнародним холдингом Bulldozer Group. Заклад підкорює не тільки кухнею, а й інтер'єром, який зроблений зі смаком. За дверима вас чекає стильний ресторан із витонченим сучасним дизайном, натхненним Сходом.

  Шеф-кухар закладу Олександр Алфімов провів ретельну підготовку, перш, ніж зайняти своє почесне місце в команді. Паназійська нота присутня і в барній карті. Натхненна напоями з ICHU, гонконгського ресторану, саме вона - гордість і особа шеф-бармена Олега Якобенко. Але не сходом єдиним дивують в ресторані. У кожному напої проявляється авторське бачення коктейлю: ароматика, автентичні смаки й естетична подача.

  З неділі по середу атмосферу створюють талановиті вокалісти й Dj, тим самим роблячи ваш вечір особливим, а вже з четверга по суботу плавно готуємося до вихідних і танцюємо під акомпанемент улюблених страв, коктейлів і запальних хітів.

  Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані NOT ONLY FISH (вулиця Велика Васильківська, м. Олімпійська, Київ) через RestOn!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android