УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Not Only Fish»

Закрито Відкриється в 12:00
Закрито Відкриється в 12:00
вул. Велика Васильківська, 94
 • 3,60
 • 13181

  Ресторан NOT ONLY FISH (Нот Онли Фіш) - ресторан азіатської кухні в центрі Києва, представлений міжнародним холдингом Bulldozer Group. Витончений інтер'єр в приглушених тонах з переважанням дерева й скла, 2 затишні зали, затишна літня тераса та камерний VIP-зал, який відмінно підійде як для ділових переговорів, так і для неформальних зустрічей.

  За кухню відповідає маестро й професіонал своєї справи - Олександр Алфімов. Шеф створив лінійку авторських страв на основі своїх подорожей і вражень, і запевняє, що в Not Only Fish представлена ​​східна кухня на новому високому для Києва рівні - достаток і різноманітність блюд, в яскравому, смачному й часом навіть несподіваному поєднанні. Коктейльна карта ресторану NOT ONLY FISH - це особливі мікси й незвичайні інгредієнти, натхненні барним меню ресторану ICHU в Гонконзі.

  З неділі по середу атмосферу створюють талановиті вокалісти й Dj, тим самим роблячи ваш вечір особливим, а вже з четверга по суботу плавно готуємося до вихідних і танцюємо під акомпанемент улюблених страв, коктейлів і запальних хітів.

  Замовили стіл (банкет) в ресторані NOT ONLY FISH (вулиця Велика Васильківська, м. Олімпійська, Київ) через RestOn!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android