УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «DOM №10»

Відкрито Закриється в 22:00
Відкрито Закриється в 22:00
вул. Спаська, 10
 • 4,50
 • 11281

  Ресторан DOM №10 - ресторан на Подолі в Києві, який відкрив свої двері в кінці грудня 2018. Центром його ідеї стало сама будівля XIX століття та історія сім'ї скульптора, яка жила в ньому.

  Творцям пощастило відкрити ресторан у будинку з багатою історією. Вони дбайливо відновили його й при цьому постаралися залишити якомога більше оригінальних деталей. Під дахом будинку збереглися двохсотрічні дерев'яні балки, які вдалося реставрувати, зміцнити й при цьому зберегти сліди різних епох. Так, на нижній поверхні залишилися відбитки перекриття, яке колись підтримували балки. В інтер'єрі помітно виділяється підлога, виготовлена по рідкісній технології. Майстри зібрали її з дубових спилів і додали трохи історії. 

  Концепція DOM №10 розкриває історію будинку в той період, коли в ньому жив скульптор зі своєю сім'єю. Це були інтелігентні й гостинні люди. Вони подорожували по світу і колекціонували рецепти різних країн, а після повернення додому запрошували гостей, пригощали їх новими стравами й хорошим вином. Саме в той час в будинку облаштували майстерні, в яких працював скульптор, оранжерею, де так любила доглядати за квітами його дружина-художниця, бібліотеку і простору вітальню.

  В меню DOM №10 зібрані страви кількох країн світу в авторському виконанні шефа. Особлива гордість закладу - велика енотека. Сомельє ресторану збирав колекцію з різних країн світу так, щоб до кожної страви меню і для будь-якого настрою гості могли вибрати гідне вино.

  Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані DOM №10 (вулиця Спаська, Контрактова площа, Поділ, Київ) через RestOn!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android