Романтична вечеря в ресторані "DOM №10"

Якщо ви шукаєте, де повечеряти в Києві разом із коханою людиною, найкращим рішенням буде вирушити на Поділ. В цій мальовничій давній частині міста, розташувалася історична пам’ятка XIX століття – дім київського скульптора. Нині в ньому відкрився "DOM №10" – ресторан для романтичної вечері.

Романтична вечеря в ресторані DOM №10

Він дивним чином поєднав казкову атмосферу минулого з сучасним інтер’єром та свіжим баченням кухні різних країн світу. За елегантним фасадом на вас чекають затишні зали, світло від свічок, тепло живого вогню з печі та зворушлива турбота про кожного гостя.

В меню, розробленому за концепцією comfort food, ви обов’язково знайдете свої улюблені страви. Разом і з тим, вас здивує їх незвичне виконання, адже шеф DOM №10 Георгій Шаруєв знає, як надати класичним стравам неповторного характеру.

DOM №10 – це ресторан з енотекою та власною винною картою. Тут зібрані понад 400 марок вина зі Старого та Нового світу. Сомельє допоможе обрати ідеальний напій до вечері та декантує його за вашим бажанням.

Це не просто ресторан для побачення – це місце, де ви зможете відкрити для себе таємниці міста й дізнатися про минуле його жителів, адже кожна кімната ресторана відтворена з любов’ю до історії Києва.

Ресторан "DOM №10"

Aдреса Aдреса: вул. Спаська, 10
Резерв столика Резерв столика: (044) 357 00 77; (099) 357 00 77
Повернутися до списку новин 02.09.2021
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: