Елегантне весілля в ресторані "DOM №10"

Ресторан "DOM №10" — локація для елегантноuj весілля в європейському стилі. Він знаходиться в мальовничій історичній частині Подолу — на вулиці Спаській. Ресторан розташувався в будинку XIX століття, унікальному архітектурному пам'ятнику Києва. 200 років тому тут жила інтелігентна сім'я скульптора і художниці. Ресторан присвячений історії будинку і його жителів.

Елегантне весілля в ресторані DOM №10

 

Творцям DOM №10 вдалося дбайливо відновити будівлю і зберегти його історичні деталі. В вишуканий сучасний інтер'єр гармонійно вписалися оригінальні дерев'яні балки, вінтажна меблі і декор ручної роботи від українських майстрів.

Кожен зал ресторану названий на честь кімнати, яка розташовувалася в ньому за життя скульптора.

У просторій світлій вітальні з класичними скульптурами і антикварним декором ви зможете провести весільний банкет на 35 або фуршет на 50 персон.

У затишній оранжереї з живими квітами і старовинним садом, застиглим у розписі на стінах - влаштувати камерне весілля за загальним столом на 16 гостей або фуршет на 25 персон.

Елегантне весілля в ресторані DOM №10

 

Велика майстерня з ескізами скульпторів, елегантною ліпниною і колекцією декору стане зручною локацією для свята на 20 персон.

На окрему увагу заслуговує літня тераса ресторану. Тут, в оточенні пряних трав, живих квітів і елегантних садових скульптур ви зможете зустріти до 20 гостей.

В меню ресторану зібрані рецепти різних країн в сучасній інтерпретації шефа, а у великій енотеці зберігаються рідкісні колекційні і популярні вина Старого і Нового світу. Тому ви можете вибрати для свята саме те меню, про яке завжди мріяли.

Ресторан "DOM №10"

Aдреса Aдреса: вул. Спаська, 10
Резерв столика Резерв столика: (044) 357 00 77; (099) 357 00 77
Повернутися до списку новин 08.06.2021
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: