У кримських ресторанах заборонили вхід Ользі Фреймут

У кримських ресторанах заборонили вхід Ользі Фреймут

Нещодавно стартували зйомки нового сезону популярного в Україні шоу «Ревізор». Ольга Фреймут вирушила для перевірки ресторанів і готелів в Криму. Але, як виявилося, не всі кримські закладу раді бачити знімальну групу «Ревізора». Так, на вході одного з ресторанів Сімферополя з'явилося попередження, яке повідомляє про заборону входу з тваринами, морозивом і ... «Ревізора». Остання замітка являє собою перекреслене фото головного ревізора країни Ольги Фреймут.

 

«Вчора на дверях всіх наших закладів з'явилася ось така піктограма. Вже сьогодні на нас посипався шквал нарікань, звинувачень, типу: ага, ви боїтеся "Ревізора", вам є, що приховувати, значить, у вас непристойне заклад, ми більше до вас не прийдемо », - прокоментував рішення керуючий кафе.

 

При цьому він підкреслив: «Так, ми не хочемо пускати на свої кухні" Ревізора ", тому що, як сказав класик:" А судді хто? ". Хто ця блондинка? Вона відомий ресторатор? Відомий шеф-кухар, авторитетний, професійний ресторанний критик? ».

 

У той же час керівник кафе запевнив, що йому нема чого боятися, оскільки кухні його закладів завжди відкриті для відвідувачів, які можуть побачити, наскільки складним є процес приготування їжі. Він підкреслив: «І пол брудним у нас буває під час Запари, і наші гості це можуть бачити і бачать. Адже ми працюють, досить популярні заклади. Коли ми створювали наші заклади, ми навмисно робили кухні відкритими, щоб гості бачили всю роботу ресторану, щоб вони розуміли, наскільки складна робота персоналу ресторану ».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві відкрився другий ресторан CASTA

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

 

Повернутися до списку новин 21.10.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: