У Києві відкрився бар "Бридкий койот"

10 липня в Києві відкрився легендарний бар американської мережі "Бридкий Койот". Наші колеги з The Village побували на його відкритті і дізналися, чому навчають дівчат, що означає абревіатура BMF на футболках охоронців і за що вони мають право викинути гостя.

Місцем розміщення бару є вулиця Мечникова, 9а, став 23-м закладом цієї світової мережі. Перший з'явився в Нью-Йорку двадцять років тому.

Відкрили заклад як годиться: перерізаючи червону стрічку під схвальні вигуки гостей, але без вивіски. На вході стояли суворі хлопці, у яких на футболці красувалися три букви - BMF. Хлопці моніторили кожного гостя і їх сумки. Абревіатура має два трактування: якщо відвідувач поводиться пристойно і не порушує правил - Be my friend, якщо розпускає руки, сам лізе танцювати на стійці - Big motherfucker.

До речі, ось самі правила:

На величезній барній стійці танцюють дівчата. Сексапільні дамочки (в барі їх прийнято називати "койотки") одягнені в мікроскопічні шорти, відверті топи і ліфчики. У ковбойських чоботях, вони витанцьовують перед відкритима від захоплення ротами чоловіками, а тим часом такі ж барменши розливають алкоголь.

Дівчат, які працюють в барі, півтора місяці вчили танців, барній справі і азам обслуговування. Шоу-програма починається щодня о восьмій вечора, потім кожну годину дівчата піднімаються на барну стійку і виконують синхронний постановочний танець. В інший час танцюють як хочуть. Всі заклади мережі в світі виглядають однаково, при цьому бари регулярно обмінюються персоналом - наприклад, на відкриття «Бридкого койота» до Києва привезли дівчат з США і Росії. По п'ятницях і суботах в барі буде працювати 17-18 «койоток», в інші дні - близько 10.

Що випити?

У закладі велике алкогольне меню, але складних коктейлів тут не роблять, тільки класика - «Мохіто», «Космополітен», «Дайкірі», «Маргарита» і «Чорний росіянин». Кухні в «Бридкому койоті» немає, зате можна замовити доставку будь-якої їжі прямо в бар. У майбутньому власники планують налагодити співпрацю з одним з київських ресторанів, але поки не говорять, яким саме. Келих віскі стартує за ціною 25 гривень за 30 мл, коньяки по 40 гривень за 30 мл, джин і текіла також від 30 гривень на 30 мл. Українську медову горілочку з перцем можна замовити за 20 гривень за 30 мл, вино від 430 гривень за 750 мл. За 400 мл пива Бад, Лефф або Хугарден попросять 40 гривень. За мохіто доведеться викласти 75 гривень, чорний російський - 55 гривень, кривава Мері - 50 гривень.

У «койота» два зали. Великий зал орієнтований на шоу-програму: тут довга барна стійка і каскад дерев'яних лавок навпроти. У малому залі бар встановили посередині залу, а навколо розставили столи. Інтер'єр оформлений в стилі байкерських барів: на стінах плакати з рок-групами і галерея американського автопрому. Біля входу продають фірмові футболки і сувеніри.

За матеріалами: The Village

Повернутися до списку новин 11.07.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: