"Сушия" представила нове спеціальне меню

Мережа ресторанів сучасної японської кухні "Сушия" представила спеціальне меню "Легендарна сімка", яке буде доступне в усіх ресторанах мережі до 15 грудня 2016 року. Ключова концепція "Легендарної сімки" – енергія самураїв, що міститься в семи стравах із спеціально підібраними інгредієнтами-антидепресантами, що дозволяють зберегти літній настрій, бадьорість духу та життєві сили.

У спеціальному меню "Сушия" продовжує традицію кулінарних експериментів та креативних варіацій на тему японської кухні з урахуванням міжнародних гастрономічних трендів. У "Легендарній сімці" знайшлося місце європейському крем-супу з шампіньйонів із м'ятою та варіації на тему популярних у Південній Азії спрінг-ролів; класичному мікс-салату в незвичному поєднанні з морським окунем і японським соусом унагі та свинячій корейці на кістці; десертним мусам – шоколадному та гарбузовому, та модній новинці осені – шоковейну. Продукти спецменю підібрані з урахуванням їхніх нутріціологічних властивостей – всі інгредієнти є антидепресантами, які за умови регулярного вживання здатні поліпшити настрій та сприяти припливу життєвої енергії.

 

"Розробка спеціальних меню для нас – це виклик буденності, це експерименти і творчість нашої великої та дружної команди. Ми хочемо запропонувати гостю в першу чергу новий досвід й самі отримуємо його, працюючи над новим меню, вивчаючи і трансформуючи світові гастро-тренди, вкладаючи в кожну страву душу й натхнення авторів, – зазначив генеральний директор мережі "Сушия" Антон Ходисько. "Легендарна сімка" – це наша відповідь холодній українській осені, меню-антидепресант і калейдоскоп оригінальних смаків для наших гостей. Морський окунь та креветки, багато яскравих овочів і вражаючі порції добірного м'яса, десерти з гарбузом, шоколадом та коньяком, що викликають сплеск ендорфінів, зігріваючий шоковейн – з таким меню нашим гостям не загрожують ані осіння хандра, ані сезонні нездужання, ані зайва вага, оскільки всі інгредієнти підібрані таким чином, щоб страва була не тільки смачною, а й збалансованою і корисною".

Вихід на екрани рімейка класики японського кінематографа – картини "Сім самураїв" Акіри Куросави – надихнув маркетологів "Сушия" на створення оригінальної концепції просування спеціального меню. Кожну страву на тематичних настільних сетах представляє певний персонаж – самурай зі своїм характером, здібностями, основною зброєю, арсеналом та обладунками. Наприклад, салат з морським окунем уособлює Кмітливий Такесі – джерело мудрості для всієї сімки. Його зброя – морський окунь, арсенал – апельсин, помідор черрі, морква, рукола, квасоля та кунжут, а обладунки – гірчично-медовий соус.

На любителів сучасної японської кухні чекає приємний сюрприз: замовляючи три позиції з нового меню, кожен гість "Сушия" отримає чай або каву в подарунок.

 

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 24.10.2016
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: