Самий шикарний ресторан Великобританії

Леді Керол Бемфорд, дружина відомого машинобудівного магната сера Ентоні Бемфорда і одна з найбагатших жінок Великобританії, багато років займалася вирощуванням органічних продуктів. Їй належить безліч ферм, пасовищ, магазинів і кафе, а в цьому році вона відкрила ресторан Wild Rabbit, який вважається самим розкішним у Великобританії.

Для відкриття цього закладу потрібна була кругла сума (1 млн. фунтів стерлінгів) і цілий рік підготовки. Він розташований в селі Котсволдс недалеко від полів і ферм, де вирощуються органічні продукти.

Всі страви в Wild Rabbit приготовлені виключно з місцевих органічних продуктів вищого класу, а вина і сири, які доводиться закуповувати за кордоном, проходять строгий контроль. На кухні ресторану використовується ручна праця: овочі та фрукти подрібнюються і готуються без використання машин. Навіть меблі і серветки в цьому ресторані органічні (натуральне дерево, чистий льон), а мило ручної роботи. Все це робить Wild Rabbit найдорожчим ресторанів Великобританії. Найдешевше страва в меню - органічні картопляні чіпси - коштує 4 фунти, що становить 70 пенсів на штуку. Незважаючи на ціни ресторан завжди сповнений - це улюблене місце зустрічі дружин магнатів.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Самий тихий ресторан у світі
 
ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 04.10.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: