Результати Національного відбору Bocuse d`Or Ukraine 2021

11 жовтня 2021 року відбулася визначна подія для всієї гастрономічної сфери України - Національний відбір Bocuse d`Or Ukraine 2021. В запеклій боротьбі приймали участь 8 команд шеф-кухарів та їх помічників із різних куточків України.

Результати Національного відбору Bocuse dOr Ukraine 2021

Конкурс тривав 5 годин 35 хвилин і не жодною хвилиною більше. За цей час команда повинна була приготувати з-під ножа свої авторські рецепти м’ясної та рибної страви в кількості 24 порцій для представлення почесним журі, які в свою чергу доволі прискіпливо судили усі найдрібніші деталі.

До речі, на конкурсі був присутній пан Florent Suplisson – генеральний директор Bocuse d`Or в світі, який високо оцінив організаційну роботу команди та технічне забезпечення конкурсу.

В той час поки кандидати готували свої страви, можна було спостерігати за майстер-класами на головній сцені від іменитих зарубіжних та українських шеф-кухарів. Свої страви готували Artur Kazaritski, Achim Schwekendiek, Євген Корольов, Віктор Тимчишин, Xavier Bouriot, Miguel Rocha Vieira.

Також можна було відвідати лекційну зону та поспілкуватися із професіоналами індустрії на різні теми, такі як "що таке HACCP та наскільки це важливо", або "актуальні концепції закладу", або "які бувають факапи в комунікації між маркетингом та власником та як розробити діючу маркетингову стратегію" та багато іншого.

Окрім лекційної програми, організатори потурбувалися і про тих хто прагне працювати ручками та продумали неймовірно цікаву програму воркшопу. В зоні воркшопу гості разом із шеф-кухарями мали змогу приготувати різноманітні страви та дізнатися декілька секретів успіху. Страви, які були представленні - запечений лук порей із морськими гребінцями Сан-Жак та грибами лисичками, заправлені чесночним мусом, неймовірно смачні чікен стріпси від ТМ "Куратор" та приклади вдалого поєднання із гарніром, а також лекція на тему веганського харчування від бренд-шефа компанії Nestle та приготування бургерів із рослинного м'яса від Garden Gourmet, Nestle.

Перемогу в конкурсі здобув львів'янин Максим Прихідько із помічником Василем Фисюком. Ця перемога насправді дуже важлива, адже це перший "золотий бокюз", який отримав українець в рамках Національно відбору та не останній, бо Максим має на меті здобути омріяну статуетку на європейському фіналі в березні 2022 року в Будапешті та рухатися далі і прославляти українську кухню на Bocuse d`Or Grand Final. Окрім того, Максим отримав приз в 100 тисяч гривень.

Друге місце здобув Вадим Захаров (м. Дніпро), із помічником Дмитро Гапон, та отримав приз в 50 тисяч гривень. Третє місце було присуджене Віталію Нужному (м. Харьков) із помічником Фам Нгуєн Хай Данг.

В номінації "кращий помічник" перемогла Кароліна Залевська, ресторан Lucky, яка також із номінацією отримала можливість стажування в мішленівському ресторані в Будапешті. В номінації "краща м'ясна страва" переміг Владислав Ліонов, су-шеф ресторану Sense в м. Дніпро, а номінація "краща рибна страва" була присуджена Олександру Липко, шеф-кухарю ресторану La Veranda в м. Київ.

Зі слів суддів, визначити хто був кращим було доволі складно, адже кожен із кандидатів приклав максимум зусиль задля здобуття перемоги.

Україна вступила в велику сім’ю Bocuse d`Or та впевнено крокує до Bocuse d`Or Europe Final 2022. Бажаємо наснаги Максиму Прихідько та його помічнику Василю Фисюку та щиро віримо в український непереможний дух.

Головний Партнер проведення конкурсу Національного відбору Bocuse d`Or Ukraine 2021 – METRO Cash & Carry Ukraine. ТМ Торк відповідала за чистоту та гігієну робочого місця кандидатів, а за водньо-сольовий баланс в тілі учасників, журі та відвідувачів відповідали бренди San Pellegrino & Acqua Panna.

Повернутися до списку новин 20.10.2021
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: