Ресторани Oliva знову змінюють назву і концепцію

У серпні минулого року назва популярної київської мережі ресторанів Oliva змінили на «Ресторан». Про це заявив власник закладу Юрій Колесников, помінявши всі вивіски буквально за один день. Юрій зізнався, що йому стало нудно працювати в тому сегменті, в якому Oliva звикла працювати. Йому не хотілося, щоб гості ходили в заклад за інерцією, тому що це впізнаваний бренд, тому що Oliva - знак якості. Йому хотілося відійти від формату «паста-піца», а тому з серпня розпочався ребрендинг ресторану.

Ресторани Oliva знову змінюють назву і концепцію

На цьому тижні закінчився конкурс на нову назву, який проводили в Фейсбуці «Ресторану». А також Юрій Колесников повідомив про концепцію закладу. Тепер екс-Oliva буде називатися «Файна Фамілія», і основний акцент тут роблять на середземноморську кухню.

В меню велика кількість морепродуктів і овочів, а також тапас, паста, тартари, фуа-гра, рибні супи і м'ясо: стейки і кебаб з трьох видів м'яса. Багато страви готуватимуть на грилі.

Чому саме «Файна Фамілія», і що зміниться?

"Файна Фамілія - ​​це не просто два емоційних слова, що використовуються в багатьох мовах ..., це філософія нового проекту. Ми не прагнемо стати загальнонаціональною компанією, відкриваючи ресторани в багатьох містах України. Ми трансформуємося в Сім'ю ресторанів, якими керуватимуть наші найкращі менеджери. Це самостійні підприємці, об'єднані не тільки загальним ім'ям, меню або впізнаваним стилем, але, головне, - спільними цінностями ", - йдеться в повідомленні мережі.

Реакція гостей на новину дуже різноманітна - одним не терпиться спробувати нове меню, інші ж кажуть, що Oliva більше ніколи не буде колишньою, і вони туди не підуть.

Сперечатися безглуздо - Oliva справді не буде колишньою. Але, здається, заклад робить великий крок на шляху до розвитку. Тепер радимо всім спробувати оновлене меню оновленого ресторану "Файна Фамілія", і тільки тоді робити висновки.

 

Ресторан "Файна Фамілія"

https://www.facebook.com/restoran.in.kiev/

 

ЧИТАЙТЕ БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ РЕСТОРАННОГО МИРА

Повернутися до списку новин 22.03.2017
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: