Осінь, сир і вино: в Києві пройде 11-й фестиваль Kyiv Food and Wine Festival

Осінь, сир і вино: в Києві пройде 11-й фестиваль Kyiv Food and Wine Festival6-7 жовтня на київському ВДНГ знову відбудеться фестиваль вина Kyiv Food & Wine Festival. Тема майбутнього, 11-го фестивалю - сир і вино, його прикрасить сирний фудкорт від кращих локальних виробників.

Однак головним на фестивалі, звичайно ж, буде вино: учасники - як уже знайомі завсідникам фестивалів, так і нові виноробні з України, і не тільки.

Любителі ігристого зможуть придбати новий досвід в Школі сабража. Провідні українські сомельє навчать вас відкорковувати пляшку ігристого традиційним гусарським способом - за допомогою гострої шаблі.

Для тих, хто обожнює устриці і любить ставити рекорди, 6 жовтня на фестивалі пройде знаменитий Устричний Батл.

Всі бажаючі також зможуть долучитися до традиційної виноробної забави - тисняви винограду.

Кожному гостю фестивалю буде вручено міні-гід по еногастрономії і брендований келих, який стане в нагоді під час дегустацій.

Про поєднанні вин і сирів розкажуть авторитетні сомельє, сирні та винні експерти в Школі вина, підкріплюючи теорію винно-сирними дегустаціями. Програму виступів і інформацію про експертів ви знайдете на сторінці фестивалю.

 

Осінь, сир і вино: в Києві пройде 11-й фестиваль Kyiv Food and Wine Festival

 

Традиційно напередодні фестивалю в ряді винних барів Києва пройде «Тиждень вина». Учасники Тижня підготували спеціальні пропозиції по вину, сирів та інших закусок. Інформація про бари-учасників.

Вартість квитків 80 грн. - попередній продаж, 100 грн. - в день проведення (келих і гід по еногастрономії гості отримують безкоштовно).

КУПИТИ КВИТОК

Повернутися до списку новин 01.10.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: