Нове місце з історією (Київ): DOM N10 на Подолі

Напередодні Нового року Київ порадувала своєю появою на світ ще одна локація - ресторан DOM N10. Заклад офіційно відкрило свої двері 18 грудня, знаходиться воно за адресою вулиця Спаська, 10.

Нове місце з історією: DOM N10 на Подолі

 

DOM N10 - це місце з унікальною атмосферою. Кожен метр закладу просякнутий духом Києва, спогадами і історією легендарного міста. В інтер'єрі немає випадкових деталей - кожна річ була обрана з певною метою і виявилася в потрібному місці не просто так. Дизайнери постаралися вкласти душу прекрасного Києва, зробити Будинок живим, рідним і теплим місцем для душі кожного свого гостя.

Нове місце з історією: DOM N10 на Подолі

 

Кухня DOM N10 - це справжній оркестр, де кожна страва грає і радує смаковою гаммою. Саме тут улюблені страви, немов діаманти, відточували свої межі в досвідчених руках шеф-кухаря ресторану - Георгія Шаруєва. Взявши за основу палітру смаків славного українського минулого, він вдихнув нове життя і створив кулінарні шедеври сьогодення.

Ідеальні пиріжки тільки-тільки з печі, пікантний харчо, медовик і трюфелі... Це кулінарна симфонія майбутнього, якою можна насолодитися вже зараз!

DOM N10 - місце зустрічі минулого і майбутнього, легенд давно минулих днів і сьогодення, свята для душі і тіла, сімейного тепла. Тут кожен гість, безсумнівно, відчує трепетну атмосферу рідного Будинку і обов'язково повернеться сюди "на вогник"!

 

Адреса: вулиця Спаська, 10.

Час роботи: c 11:00 до 23:00.

Повернутися до списку новин 19.12.2018
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 2

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: