Нове місце (Київ): ресторан "Маяк" на Дніпровській набережній

Любителі європейської кухні можуть додати в своїй must go лист нову локацію - ресторан "Маяк" на Дніпровській набережній, 2 (недалеко від ТРЦ Silver Breeze).

Нове місце (Київ): ресторан Маяк на Дніпровській набережній

 

Локація вражає своїм розмахом - двоповерхове приміщення з вишуканим інтер'єром, більше 500 посадочних місць, 2 розкішні літні тераси і патон. 2 банкетних зала на 35 і 20 гостей ідеально підходять для невеликого святкування весілля, корпоративу чи будь-якого іншого банкету.

Нове місце (Київ): ресторан Маяк на Дніпровській набережній

 

Кухнею завідує Олександр Абрамов - шеф-кухар з багаторічним досвідом роботи в Україні, Росії та Словенії. У меню ви знайдете популярні європейські страви з акцентом на морепродукти, приготовані за рецептами, які були модернізовані командою ресторану.

Підкреслити смак кожного з блюд допоможе багатогранна барна карта і шеф-бармен ресторану - Євген Толмачов. У ній представлено понад 250 вин, а також широкий асортимент інших класичних алкогольних і безалкогольних напоїв.

 

Дещо з меню:

  • Голубці з крабом за 275 грн.;
  • Зелений суп з креветками за 165 грн.;
  • Кальмар, приготований на грилі, за 189 грн.

 

Ресторан "Маяк" вже відкрито і працює в тестовому режимі. Знайти та відвідати нову локацію можна за адресою Дніпровська набережна, 2 (недалеко від ТРЦ Silver Breeze) з 12:00 до 23:45.

Facebook

Ресторан "Маяк"

Aдреса Aдреса: Дніпровська набережна, 2
Резерв столика Резерв столика: (044) 357 00 77; (099) 357 00 77
Повернутися до списку новин 22.08.2018
Рейтинг: 3,00
Всього оцінок: 49

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: