Нове кафе «Балерина»

Напередодні відкриття нового театрального сезону Національна опера обзавелася цікавим, а, головне, тематичним сусідством - кафе «Балерина» ось вже як пару тижнів працює в тестовому режимі.

Новий заклад складається всього лише з одного камерного залу, виконаного в дусі аристократичної вітальні часів Срібного Століття російської культури. Вантажний стиль підтримують візерункові шпалери з квітковим принтом, мідні світильники, колекція старовинних фотографій на стінах і безліч порцеляни в балетній тематиці. Вторять загальному заданому шоколадному кольорі м'які дивани і крісла. Наліт часу несуть і мереживні скатертини на столах, і масивний грамофон, який вечорами наповнює кафе французькими мелодіями.

За задумом, в «Балерині» відпочиватимуть гості до і після вистави в Національному оперному театрі, тому меню налаштоване в цілому на алкогольну складову вечора. На даний момент скрасити градусну частина пропонують колекцій сирних і м'ясних антипащі і лінійкою десертів, але скоро з'являться кілька позицій салатів і гарячих сендвічів.

Кондитерські вироби в кафе поставляє Олеся Соломіна - молодий і талановитий кондитер, вона ж «богиня кексу».

Особливість її виробів - це непересічність смакових поєднань.

Алкогольна карта «Балерини» поєднує міцну групу, добротну енотеку з різних країн, а так же коктейлі. Вина можна замовити пляшкою або побокально, цінник від 250 грн.

Класичні кавові напої, чай, фреші, лимонади і шийки зможуть замовити ті гості, які планують закінчити вечір на тверезій ноті.

Для постійних клієнтів передбачена система лояльності від 5 до 20%.

Адреса: вул. Лисенка, 4.

Час роботи: будні 9:00-23:00, вихідні 11:00-23:00.

facebook.com/kafebalerina

За матеріалами "Gloss.ua"

Повернутися до списку новин 26.08.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: