Найбільша російська мережа "Росінтер Ресторантс" закриває свої заклади в Україні

Компанія "Росінтер Україна" з початку року закрила шість ресторанів мережі Il Patio - по три в Києві і в Дніпропетровську. "З 16 закладів в Україні зараз працюють тільки 10", - підтвердив "Капіталу" представник "Росінтер Україна", який побажав залишитися неназваним. Причини, за якими були закриті ресторани, в російському офісі не називають.

Директор з корпоративних комунікацій російської компанії "Росінтер Ресторантс" (контролює "Росінтер Україна") Олена Мазур підтвердила, що зараз їх мережа представлена ​​в Україні 10 закладами: в Києві працюють три ресторани італійської кухні, Il Patio, два - японської, "Планета Суші" , і один - американської, T. GI Friday's.

Ще два заклади розташовані на території аеропорту "Бориспіль" - Il Patio і T. G. I. Friday's. Також мережа в нашій країні розвиває по франчайзингу кав'ярні Costa Coffee (сьогодні їх в Україні три).

Ще 5 закладів закриє "Росінтер Україна" восени нинішнього року. На думку експертів вся справа в надмірно високих орендних ставках.

"Росінтер Ресторантс" - найбільша ресторанна мережа Росії, яка на початок жовтня управляла 383 закладами (355 ресторанів і 28 кав'ярень Costa Coffee). Мережа входить в сферу впливу ресторатора Ростислава Ордовський-Танаевскій Бланко.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мережа ресторанів в Японії виплатить клієнтам компенсацію в $1 млн

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Італія недорахувалася десяти тисяч ресторанів

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 04.11.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: