П'ять оригінальних кавових трендів 2016 року

На честь святкування офіційного Дня кави пропонуємо дізнатися про сучасні кавові тренди - оригінальних способах приготування популярного напою від креативних бариста.

Капучино з веселкою і латте з куркумою. П'ять оригінальних кавових трендів 2016 року

Нітро-кава з азотом

У США набирає популярність так звана нітро-кава. Вона подається охолодженою з азотом, який додається подібно карбонізації вуглекислим газом. В результаті напій виходить щільним і пузирчастий з вершковим смаком і повітряної піною. Крім того, така технологія приготування дозволяє отримати максимальний ефект від кофеїну.

Капучино з веселкою і латте з куркумою. П'ять оригінальних кавових трендів 2016 року

Трав'яний чай з кави

Каскара - традиційний напій з Ємену, Болівії і Ефіопії, який був відомий ще до кави, став фаворитом бариста в різних країнах світу. Як відомо, кава виробляється з зерен, плодів кавового дерева. Зазвичай м'ясисті частини плодів викидають, проте в деяких країнах цю частину плодів, сушать і додають в трав'яний чай Каскара.

Кавовий напій, більш відомий, як чай з кофеїном, імовірно передував самій каві і був поширений протягом століть в деяких африканських, арабських і латиноамериканських країнах. В даний час він стає все більш популярним в кав'ярнях по всій Європі, Північній Америці та Австралії.

П'ять оригінальних кавових трендів 2016 року

Капучино з яскравою піною

Професійні бариста також продовжують експериментувати з малюнками на молочній піні кавових напоїв. Ще одним популярним трендом 2016 року в кавовому мистецтві стала веселка на капучино, майстерно створена професіоналами за допомогою харчових барвників.

П'ять оригінальних кавових трендів 2016 року

Латте з куркумою

Популярним і улюбленим ранковим напоєм знаменитостей і прихильників здорового способу життя став латте з куркумою. Куркума відома як потужний протизапальний, імуномодулюючий і протираковий засіб, через що пряність все активніше використовують у приготуванні різних страв і напоїв.

У 2016 році куркума-латте став неймовірно популярним напоєм в Instagram. Фотографії «кремово-золотого» напою з насиченим відтінком регулярно публікують користувачі фотододатку, додаючи, що такий латте відмінно бадьорить, замінюючи ранкову чашку чорної кави і несе користь для здоров'я.

П'ять оригінальних кавових трендів 2016 року

Джоф - кава з соком і пробіотиками

Ще один оригінальний тренд - кава з чорничним соком, тростинним цукром, антиоксидантами і пробіотиками. Такий напій дуже популярний в США. Він отримав назву «Джоф» і став одним з улюблених напоїв прихильниць Детокс і здорового способу життя завдяки своїм корисним властивостям.

Існує безліч варіацій на тему «Джоф» - так, чорничний сік різні виробники і бариста замінюють кокосовою водою та іншими фруктовими соками.

П'ять оригінальних кавових трендів 2016 року

 

Джерело

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 07.10.2016
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: