IV раунд національного змагання барменів (м. Одеса)

29 жовтня в Одесі відбудеться IV раунд національного змагання барменів "Planet Z - Flair Open 2013". Flair-бармени збираються в нічному клубі «Atlantic» (колишній «Zімній», вул. Генуезька, 24 А).

Цього разу правила трохи змінюються і на відміну від інших відбіркових турів, де вибиралися по два фіналісти, в Одесі переможець буде один. Як повідомив координатор конкурсу, керівник тренінг-центру Planet Z, представник Всесвітньої Асоціації флейринга (WFA) в Україні Сергій Сидоренко: «У цьому відбірковому турі зареєструвалося понад 30 учасників, з них тільки двоє одесити, інші їдуть взяти участь в чемпіонаті з усіх областей України. Ми з нетерпінням чекаємо видовищного і грамотного флейринга ».

Змагання складається з шести відбіркових турів, які проходять в найбільших містах України: Київ, Львів, Севастополь, Одеса, Дніпропетровськ. Всього для участі в національному фіналі будуть відібрані Top 10 чоловіків-барменів і 1 дівчина-бармен.

Правила змагання: за 4 хвилини кожен учасник повинен грамотно і ефектно приготувати 3 напою:

1. ONE SHOT JAGERMЕISTER (50 МЛ);

2. «CAPTAIN - COLA» (50 мл Ром Captain Morgan Spiced Gold, Кола);

3. «CAPTAIN'S PUNCH» (30 мл Ром Captain Morgan Spiced Gold, 20 мл Volare Amaretto, 20 мл Volare Peach, 100мл Оrange juice).

Початок о 13.00. Вхід вільний! Flair-драйв забезпечений усім!

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові пройшла "Битва барменів"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дочка обійшла свою матір в кулінарному конкурсі

 

 ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 25.10.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: