У Львові пройшла "Битва барменів"

У Львові пройшов II тур НАЦІОНАЛЬНОГО ЗМАГАННЯ БАРМЕНОВ "PlanetZ - FlairOpen 2013". Обрані наступні два фіналісти, готових боротися далі за звання найкращого flair-бармена України.

Як повідомив співорганізатор конкурсу, керівник «Мобільного Шоу-Бара Planet Z», офіційний МС Барменские змагань Сергій Хорів, «Другий тур був досить динамічний і напружений. Підготовка flair-виступи - складний і кропіткий процес, який вимагає тривалої підготовки, починаючи від підбору музики і трюків, закінчуючи дотриманням рецептури коктейлю і хореографією всього номера. Бармени-учасники - молодці, ставлять цікаві програми, але не завжди все проходить гладко, тому в наступних раундах, журі чекає ще більшого зростання професіоналізму і майстерності. А у фінал вийшли по праву кращі ».

За правилами змагання, учасники за 4 хвилини повинні були приготувати 3 коктейлю:

1. ONE SHOT JAGERMЕISTER (50 МЛ);

2. «CAPTAIN - COLA» (50 мл Ром Captain Morgan Spiced Gold, Кола);

3. «CAPTAIN'S PUNCH» (30 мл Ром Captain Morgan Spiced Gold, 20 мл Volare Amaretto, 20 мл Volare Peach, 100мл Оrange juice).

Найбільше балів за свої виступи набрали АРТУР Деменюк (ЗАПОРІЖЖЯ) і ЮРІЙ Брисенков (ІВАНО-ФРАНКІВСЬК), майстерно продемонструвавши свої вміння, вправність і фантазію.Іх ми і чекаємо 12 листопада на національному фіналі!

Так само були заохочені: Ольга Іванчук (Івано-Франківськ), що отримала номінацію «Best Flair Girl», і Сергій Роман (Львів) за кращу презентацію.

 

Нагадаємо, що змагання складається з шести відбіркових турів, які проходять в найбільших містах України: Київ, Львів, Сімферополь, Одеса, Дніпропетровськ. У фінал, який відбудеться 12 листопада в Києві, будуть відібрані Top 10 чоловіків-барменів і 1 дівчина-бармен.

Додаткова інформація:

                                                

https://reston.com.ua/uploads/foreign/planetz.com.ua/championship/champ/Flair_open_Ukraine_2013/index.php

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В октябре в столичном экспоцентре состоится первый национальный праздник сыра

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

 

Повернутися до списку новин 14.10.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: