Фінал Bocuse d`Or Ukraine 2021 (11 жовтня)

Вже за тиждень відбудеться наймасштабніший професійний захід Bocuse d`Or Ukraine 2021 – 11 жовтня в Київ Експо Плаза. За право представляти Україну на професійній Європейській арені в 2022 році будуть змагатися 8 команд шеф-кухарів та їх помічники: Прихідко Максим та помічник Фисюк Василь, Липко Олександр та помічник Ткаченко Антон, Ліонов Владислав та помічник Піпінський Дем’ян, Захаров Вадим та помічник Гапон Дмитро, Нужний Віталій та помічник Фам Нгуєн Хай Данг, Баранова Елеонора та помічниця Залевська Кароліна, Петренко Олександр та помічник Ємчук Ігор.

Фінал Bocuse d`Or Ukraine 2021 (11 жовтня)

Шеф-кухарі учасники будуть в режимі реального часу з-під ножа готувати свої страви для іменитих суддів.

Знамениті шеф-кухарі світу будуть прискіпливо судити конкурс тож учасникам доведеться докласти максимум зусиль аби вибороти право на перше місце. До речі, організатори конкурсу Bocuse d`Or Ukraine 2021 затвердили грошові призи для першого, другого та третього місць Національно відбору Bocuse d`Or Ukraine 2021.

Під час проведення Національного відбору Bocuse d`Or Ukraine 2021 будуть проводитись майстер-класи від знаменитих шеф-кухарів. Серед спікерів будуть Артур Казарицький, учасник Європейського фіналу 2021, Ахім Швекендік, шеф-кухар ресторану Schlosshotel Münchhausen, 1* Michelin, Євген Корольов, президент Bocuse d’Or Ukraine, Кзав’є Бурйо, шеф-кухар і тренер в Ecole Ritz Escoffier & Alain Ducasse Company та засновник Cooking Training & Consulting в Парижі, Мігуєль Роча Вієйра, шеф-кухар ресторанів Costes, 1* Michelin, Costes Downtown, 1* Michelin, Fortaleza do Guincho, 1* Michelin, та Віктор Тимчишин, член Support team Bocuse d'Or Україна, шеф-кухар з більш ніж 26 річним досвідом роботи та засновник концептуального напряму Ukrainian Fashion Food.

Різноманітна програма лекційної зони та зони воркшопу порадує гостей, які придбали квиток категорії Standard.

Генеральний Партнер конкурсу Metro Cash&Carry.

Боротьба за перше місце буде запеклою, адже змагаються кращі із кращими.

Творімо історію української гастрономії разом!

Повернутися до списку новин 07.10.2021
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: