УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Моноконцептуальний Tiramisu Bar на Оболонській набережній: made with love

Не будемо стверджувати, що десерти люблять всі і як взагалі їх можна не любити, тому що справжніх ласунів насправді не так багато, як здається. Команда RestOn до таких теж не відноситься, але втриматися від спокуси й не зайти, принаймні з цікавості, в моноконцептуальний Tiramisu Bar неможливо.

 


 

Самі не розуміємо, як так, але на Оболонській набережній порівняно небагато ресторанів і кафе, і ще менше тих, які по-справжньому приємно дивують формою й змістом одночасно.

Так ось... майже в самому кінці набережної недавно відкрився Tiramisu Bar, і там дуже добре - поїсти й посидіти поговорити.

Для тих, хто вже знає гастрономічну місцевість Оболоні, а також тим, хто її вивчає: Tiramisu Bar шукайте через корпус від Жовтого моря або в безпосередній близькості від Акула Джаз.

 


 

Якщо описати одним словом - стильно і в ідеальній відповідності з поняттям patisserie: багато світла, маленькі білі столики й м'які крісла, дзеркала (в тому числі на стелі), а також стелаж із книгами, програвач пластинок, неймовірна рожева стіна з композицією з картин, рожевий фламінго на іншій стіні й велосипед при вході - тут вже не просто стиль, швидше за особливий шарм.

Ще один привід для захоплення: заклад дуже friendly за форматом, в тому числі kids і dogs-friendly - просторий дитячий куточок з іграшками і мультиками й поїлка для собак тому доказом.

Моноконцептуальний Tiramisu Bar на Оболонській набережній: made with love

До речі, може здатися, що заклад більш зорієнтований на прекрасну стать і сім'ї, але, по-перше, від любові до солодкого ніхто не застрахований, а, по-друге, якщо смачно, то яка різниця, що стакан для води рожевого кольору й сидиш ти під рожевою стіною, чи не так?

 


 

В першу чергу підкреслимо ще раз, що Tiramisu Bar - моноконцепт, тобто спеціалізується виключно на цьому десерті.

Моноконцептуальний Tiramisu Bar на Оболонській набережній: made with love

Над рецептурами семи різних видів тірамісу трудився запрошений французький шеф-кухар і кондитер Victor Garrido Mazoyer, робота якого в "мішленівському" ресторані в Парижі і легендарній кондитерській Laduree служить не тільки є показником його таланту, а й свідченням того, що контроль якості продуктів, які потрапляють на стіл до Віктора, забезпечений.

Так, в Tiramisu Bar використовується маскарпоне виключно італійського виробництва, бельгійський шоколад і савоярді власного виробництва.

Моноконцептуальний Tiramisu Bar на Оболонській набережній: made with love

Про види: класичний, фісташка, полуничний, лімончелло, манго, лайт і дитячий. В останньому каву замінюють на какао, додають менш жирний сир і, звичайно, виключають зі складу лікер амаретто.

Ми на пробу замовили два десерти - фісташковий і манго, причому замовили на винос. У зв'язку з цим окремо відзначимо якість упаковки: щільний паперовий пакет, підставка для стаканчиків і упаковані в окремий пакетик прилади і серветки - все дуже практично і естетично.

Моноконцептуальний Tiramisu Bar на Оболонській набережній: made with love

Відносно самого десерту: часто, коли їси тірамісу, особливо з добавками, а не класичний, є відчуття, що тобі подали розтануте морозиво зі штучним топінгом, тут такого не було - ніжний збитий маскарпоне, добре просочені савоярді і, найголовніше, смак (і вид!) свіжих натуральних манго і фісташок, відповідно.

Моноконцептуальний Tiramisu Bar на Оболонській набережній: made with love

Після такого охоче віриш написи на наклейці зі стаканчика: "made with love".

Незважаючи на вузькопрофільність, в Tiramisu Bar є що поїсти, крім тірамісу. Можна навіть сказати, що це прекрасне місце для сніданку або легкого обіду, для такого приводу в меню є круасани, сирники та млинці, омлети і яєчня, паста з лососем і шпинатом, курочка, оладки з цукіні.

До речі, обідають, до того ж чоловіча стать, ми дійсно застали - це повертаючись до питання про аудиторію, щоб не здаватися голослівними.

Моноконцептуальний Tiramisu Bar на Оболонській набережній: made with love

В цілому, ми хоч і ласуни, але за тірамісу ще повернемося! Або не тільки за тірамісу, але повернемося.

 


 

Тірамісу - все по 95 грн.

Раф-кава - 60 грн.

Грибний крем-суп - 95 грн.

Сирники зі сметаною - 75 грн.

Шпинатові млинці з лососем та сиром Рікотта - 95 грн.

 

Адреса: проспект Героїв Сталінграда, 6а

Facebook

 

 

Автор: Христина Ольшанська

Фото: власність закладу

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Безкоштовний резерв столика в ресторанах Києва

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Банкетні зали Києва

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ ОГЛЯДІВ РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Огляд
05.05.16
2462
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Популярні заклади

Скористуйтесь нашими сервісами

reserv_icon
Безкоштовне бронювання столика в ресторанах Києва
Резерв
reserv_icon
Замовлення банкетних залів в Києві
Замовити
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: