УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Кав'ярня Woods на Пушкінській в Києві

Останній літній вечір, у команди RestOn багато роботи й мало сил - куди йти з таким настроєм? Туди, де підбадьорлива кава, вкусняшки й можна попрацювати в розслабленій обстановці.

Згадуємо про ту милу кав'ярню, що випадково знайшли під час обіднього серфінгу по просторах Фейсбуку... Так ми і опинилися в Woods на Пушкінській.

 

 

На великий Пушкінській маленький Woods можна і не помітити, якщо чесно.

Великою вивіскою заклад поки не обріс - за що зніяковіло вибачалися - і єдине, що видає в них кав'ярню - розписане вікно і видні крізь нього столики. Вхід же знаходиться знадвору (точніше з арки, яка до нього веде).

Хоча сказати, що все страшно і Woods туляться в якійсь підворітті - не можна: сусіди зліва - Pilsner і Vinsanto, навпроти - Будинок Бергоньє, далі - ще безліч закладів.

До речі, забавно, що на такій "ресторанній" Пушкінській ніби як і не було хороших кав'ярень.

Тепер ось є.

 

 

Приміщення дворівневе: основний зал і підвальний.

В основному - чотири столика на двох, підвальний - розрахований на невеликі компанії: замість столів і стільців - піддони, також там є окрема кімнатка (на 5-8 осіб), яку можна орендувати під курси, заходи і навіть в якості міні-офісу (хороший вай-фай є).

Інтер'єр не переобтяжений деталями і "лісовими" атрибутами: в нижньому залі - бірюзовий колір і невелика "дров'яна" інсталяція, верхній зал - більш світлий, завдяки денному світлу з вікна і білому кольору стін і меблів.

В цілому, інтер'єр чистий і акуратний. Видно, що над ним попрацював професіонал. Часто власники маленьких кав'ярень вирішують робити всі роботи, включаючи будівельні, своїми руками - це не погано, але це помітно: так, на якості кави не позначається, ні, ми не сноби - просто за те, щоб в закладах все було прекрасно, як по Чехову, - ідея, дизайн, продукт.

 

 

На благо Woods трудяться чотири людини: власники Анастасія та Андрій, бариста Микита і Катя.

Всі вони хоч і хворіють своєю справою, але не схожі на тих кавових фанатиків, які дивно на тебе поглядають, коли замовляєш латте, а не пуровер. Велике спасибі їм за це!

Взагалі, Woods - це повністю friendly історія: від відносин всередині команди до спілкування з гостями.

Зараз команда знаходиться в пошуках себе, точніше в пошуках найбільш правильного формату для кав'ярні: працюють з різними постачальниками, намагаються дізнатися смаки аудиторії, причому не тільки в каві або десертах. Наприклад, цілком ймовірно, що скоро вечорами і на вихідних тут проводитимуть майстер-класи, гратимуть в настільні ігри тощо. Благо графік дозволяє: по буднях кав'ярня працює до 21:00, у вихідні - до 22:00.

Кав'ярня Woods на Пушкінській в Києві 

Ще в Woods намагаються проводити різного роду акції: при першому ж візиті гість отримує картку, на якій штампиком відзначається кожна покупка кави, що дає можливість купувати наступний напій зі знижкою; за чекін можна отримати тістечко macarons в подарунок, а на днях і зовсім можна було платити за каву стільки, скільки забажаєш. Загалом, така клієнтоорієнтованість підкуповує не менше, аніж професіоналізм в приготуванні кави.

Відносного самої кави: в кав'ярні працюють з моносортами свіжого обсмаження, альтернативу не готують, тільки всіма зрозумілі й улюблені еспресо, допіо, американо, капучино, латте, раф-кава, флет-вайт.

Кав'ярня Woods на Пушкінській в Києві

Кав'ярня Woods на Пушкінській в Києві

Чаю багато: починаючи від массалію і закінчуючи фіолетовим пуером і яскраво-зеленим матчу-латте.

Каву й чай подають у простих чашках, як вдома. І це теж свого роду фішка Woods.

Десертів мало - всього три види. "Зате яких!", - відповімо самі ж собі. Про macarons розповідати нічого, так як це найпопулярніше тістечко в будь-якій кав'ярні та кондитерській, а от інші два десерта варті окремої уваги: ​​сироїдчі, без цукру і при цьому дуже смачні.

Пробували грушевий аристократ, він ідеальний для таких ласунів, як ми, - які не особливо люблять крем, желе й взагалі сильно солодке. Ніжне пісочне тісто (хоча напевно не пісочне, раз десерт сироїдчий, а горіхово-фінікове), природна солодкість груші - сподобалося, одним словом.

Кав'ярня Woods на Пушкінській в Києві

Шкода, на малиновий тофу-чізкейк нас вже не вистачило. Ну й добре, вам більше дістанеться!

 

 

 

Еспрессо - 26 грн.

Капучіно - 34 грн.

Раф-кава - 39 грн.

Матчу-лате - 36 грн.

Грушевий аристократ - 37 грн.

Малиновий тофу-чізкейк - 49 грн.

 

Адреса: вул. Пушкінська, 20

Facebook

 

Автор: Христина Ольшанська

Фото: власність закладу

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Безкоштовний резерв столика в ресторанах Києва

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Банкетні зали Києва

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ ОГЛЯДІВ РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Огляд
02.09.16
1876
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Скористуйтесь нашими сервісами

reserv_icon
Безкоштовне бронювання столика в ресторанах Києва
Резерв
reserv_icon
Замовлення банкетних залів в Києві
Замовити
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: