Заяву про звільнення написали на торті

Заяву про звільнення написали на торті

Митник лондонського аеропорту написав заяву про звільнення на торті.

У посланні Станстед Кріс Холмс пояснив своє рішення. Коментуючи свою заяву про звільнення, він підкреслив, що ніколи ще не писав стільки тексту кремом.

Текст листа: «Сьогодні мені виповнився 31 рік. Нещодавно я став батьком і зрозумів, яке безцінне життя, і як важливо прожити його, займаючись тим, що робить мене і моїх близьких щасливими. Тому я прошу звільнити мене, щоб я міг більше часу присвячувати своїй родині і кондитерському бізнес, який в останні роки успішно розширюється. Я бажаю компанії і моїм колегам всього самого найкращого і нагадую: якщо вам сподобається цей торт, ви можете замовити його на сайті www.Mrcake.co.uk. Щиро ваш Кріс Холмс (Містер Торт) »

Холмс заявив, що в подальшому буде професійно займатися випічкою тортів. Раніше митник займався цим паралельно з основною роботою. Однак у 2010 році він відкрив свій власний сайт, на якому став пропонувати випічку на замовлення.

До служби в органах Холмс готував торти і тістечка в кембріджському ресторані, якому авторитетний рейтинг «Мішлен» дав дві зірки. Як заявляє Холмс на своєму сайті, починав він у 2002 році посудомийником. Після роботи в ресторані він взяв перерву в кар'єрі кухаря і влаштувався в митницю.

Джерело: www.adme.ru

Повернутися до списку новин 29.09.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: