Yum! Brands витратить $ 10 млн на ринки, що розвиваються

Найбільший в світі ресторанний оператор Yum! Brands разом зі своїми партнерами інвестує $10 млн на відкриття нових точок на ринках,  що розвиваються протягом найближчих семи років, повідомляє Bloomberg. Йдеться про Індію, Китай, Росію, Індонезію, В'єтнам та Бразилію. Компанія, що управляє мережами KFC, Pizza Hut і Taco Bell, розраховує збільшити число закладів в цих країнах до 20 тисяч.

Частка франчайзингових партнерів корпорації в загальному обсязі інвестицій складе 75 відсотків. Решту суми в розвиток мережі вкладе безпосередньо Yum! Brands.

За словами голови ради директорів і президента Yum! Brands Девіда Новака, в США на кожен мільйон жителів припадає 58 ресторанів компанії. У країнах з економікою, що розвивається цей показник в два рази нижче. Завоювати популярність споживачів в цих країнах корпорація розраховує, пропонуючи особливе місцеве меню.

Yum! Brands на сьогоднішній день працює більш ніж в 110 країнах. «Ювілейний» 40-тисячний ресторан корпорації відкрився минулого тижня в Індії.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: McDonald's запропонує більше здорової їжі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля Південного вокзалу в Києві відкрито найбільший в світі KFC Drive

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Burger King позбавляється від жиру

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 01.11.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: