Всеукраїнський флешмоб #відкрийресторани 21 травня о 14:00

Зараз в більшості регіонів України можуть працювати тільки відкриті тераси закладів. Але дозволу працювати тільки відкритим майданчикам у ресторанів недостатньо, щоб вижити самим й забезпечити робочими місцями всіх, хто втратив роботу через епідемію COVID-19. Адже в ресторанній індустрії в Україні зайнята кожна 20-а працююча людина.

Всеукраїнський флешмоб #відкрийресторани 21 травня о 14:00

З 22 травня відкривають громадський транспорт, спортивні клуби та магазини. Вже працюють ринки. З 25 травня запускають метро. Ресторани точно можуть більш безпечно організувати дезінфекцію та інші заходи безпеки для своїх відвідувачів ніж метро.

Тому Українська ресторанна асоціація і ресторатори країни наполягають на тому, щоб влада дозволила з 25 травня працювати закладам громадського харчування з можливістю обслуговування відвідувачів в приміщеннях.

Опис флешмобу:

21 травня в 14.00 ОДНОЧАСНО всі небайдужі та зацікавлені учасники постять одну із запропонованих картинок, використовують хештег #відкрийресторани, відзначають представників влади - доступних їм, якщо можуть; відправляють на емейли держорганів, на сторінки публічних депутатів і їх статутів влади. Дуже важливо зробити це Одночасно. Тоді ми отримаємо необхідне охоплення й ефект.

Всеукраинский  флешмоб #відкрийресторани 21 мая в 14:00

Всеукраинский  флешмоб #відкрийресторани 21 мая в 14:00

 

Для тексту до картинок можна використовувати приблизно такий:

#відкрийресторани

У ресторанній індустрії в Україні зайнятий кожен 20-й працюючий українець! Всього близько 1 000 000 чоловік! Будь ласка, дайте нам працювати й годувати наші сім'ї.

З 22 травня відкривають громадський транспорт, спортивні клуби. З 25 травня запускають метро! Ресторани точно можуть більш безпечно організувати дезінфекцію та інші заходи безпеки для своїх відвідувачів ніж метро.

#відкрийресторани

 

Колеги, підключайте всіх колег, друзів, рідних, ваші команди - це повинно бути дуже масово!

Повернутися до списку новин 21.05.2020
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: