Вперше в Україні відбудеться унікальний конкурс барменів AlcoSomatica

AlcoSomatica 2018 - унікальний професійний конкурс барменів, де оцінюється не тільки володіння шейкером, але і рівень психологічних навичок.

Вперше в Україні відбудеться унікальний конкурс барменів AlcoSomatica

 

Якщо ви:

  • не страждаєте помилковою скромністю;
  • друзі називають вас гуру міксології;
  • ви завжди знаєте чого насправді просить душа гостя.

 

Тоді ловіть цю синю птицю за хвіст і вигравайте 10 000 грн (в півфіналі) або 30 000 грн. (абсолютному чемпіонові міксологіі).

Конкурс буде проходити в 3 етапи - 2 півфінали, в Одесі та Львові, а також фінальна битва в столичному дранк-барі БарменДіктат.

 

Участь:

Для того, щоб стати учасником, просто напишіть цікаву true-story, з барного життя, і відправте її AlcoSom журі за посиланням.

10 учасників, кожного з півфіналів, і 6 героїв фіналу, журі оголосить на сторінці facebook.

 

Конкурс:

Всі 3 етапу конкурсу будуть проходити в оригінальному форматі і в компанії 4-ки авторитетних суддів. На учасників чекає неформальне спілкування, інтелектуальний підхід, легкий гумор і, більш ніж, творчий настрій компетентного журі.

Перед виходом кожного з конкурсантів, у випадковому порядку, члени журі будуть тягнути картки з рольовими завданнями і алкогольними уподобаннями своїх персонажів.

Наприклад: художник, розлучився з дружиною, в поганому настрої, хоче горілки.

Основне завдання конкурсанта: за 20 хвилин, правильно визначити і приготувати те, чого хоче кожен з 4 псевдо-гостей.

Замовлення буде здійснюватися по меню, однаковому для всіх і підготовленого командою проекту. Меню і асортимент алкоголю за вашим баром, кожен конкурсант отримає перед початком конкурсу. Якщо учасник вирішить здивувати секретним інгредієнтом - журі тільки "ЗА". Тому в рецептах, подачі і можливості принести свої інгредієнти (* тільки Home made) - обмежень немає. Творіть!

Перемога дістанеться тому, хто заробить найбільше грошей, кожна пропоззиція по меню: будь то коктейль або щось в чистому вигляді - коштує певних AlcoSom купюр. Якщо учасник впорався із завданням - гість оплачує замовлення, якщо дуже добре покружляв - в добавок дасть на чай. Ну а якщо не вгадав, але вразив роботою - це теж не залишиться без уваги.

Загалом, шансів перемогти - безліч! Так що, успіхів і натхнення вам!

Повернутися до списку новин 29.07.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: