Біля Південного вокзалу в Києві відкрився найбільший в світі KFC Drive

Сьогодні, 13 вересня, в Києві біля Південного ж/д вокзалу відкрився найбільший в світі KFC Drive, повідомили Корреспондент.biz представники фастфуду.

Загальна площа нового ресторану склала понад 1700 м2, включаючи літній майданчик. Його місткість - 280 чоловік всередині ресторану, а також понад 400 осіб на літньому майданчику.

У компанії відзначили, що найбільший в світі KFC Drive ресторану обладнаний двома смугами роздачі і може обслужити 200 машин на годину, дозволяючи водіям здійснювати замовлення, не виходячи з автомобіля.

У компанії YUM! Brands Russia and CIS, який володіє брендом KFC, кажуть, що новий ресторан покликаний бути флагманом KFC в Україні.

"Новий ресторан дуже знаковий для нас в світовому масштабі, тому що тут представлений найбільший KFC Drive... Зовсім скоро нові ресторани з'являться і в інших містах України", - сказав директор з маркетингу YUM! Brands Russia and CIS Петро Розанські.

Варто підкреслити, що найбільший ресторан в Європі відкритий за системою франчайзингу одним з українських франчайзингових партнерів компанії YUM! Brands Russia and CIS - компанією Global Restaurant Group (GRG).

У планах YUM! Brands Russia and CIS продовження розвитку мережі ресторанів в крупних містах - Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя.

Відзначимо, що ресторан на Південному вокзалі став третім рестораном KFC в Києві. Таким чином, за останні два тижні було відкрито два ресторани KFC і створено понад 300 нових робочих місць.

Нагадаємо, що перший ресторан KFC в Україні був відкритий в грудні 2012 року в ТЦ Ocean Plaza на ст. м. Либідська (м.Київ). Два тижні тому - в кінці серпня - на ст. м. Чернігівська (м.Київ) відкрився другий ресторан.

Примітно, що, як повідомляв Корреспондент.biz, заклад швидкого харчування McDonald's, розташований в Києві на Вокзальній площі, за підсумками 2011 року посів друге місце серед 33 тис. закладів мережі в світі за кількістю відвідувачів, прийнявши 2 млн 455,28 тис. замовлень, що на 7,5% або 171,881 тис. більше, ніж в 2010 році.

Корреспондент.biz

Повернутися до списку новин 13.09.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: