Володимир Кличко відкрив свій перший ресторан в самому серці Києва

Київ вітає нову гастролокацію - 11 Mirrors Rooftop Restaurant & a World Class Bar, який розташувався на 11 поверсі однойменного готелю за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 34А.

Володимир Кличко відкрив свій перший ресторан в самому серці Києва

Дизайн-готель "11 Mirrors" належить Володимиру Кличку, а ось ресторан відомий спортсмен відкрив не сам - в партнерстві з Русланом Олексенко.

Нова локація радує гостей шикарним панорамним видом на історичну частину Києва і ультрасучасним дизайном в бордових, темно-синіх і золотих тонах. Адже для творців ресторану було важливо, щоб гості відчули гармонію в стінах їхнього закладу, а також задоволення всіх своїх гастрономічних побажань.

Меню 11 Mirrors Rooftop Restaurant & a World Class Bar складається переважно з авторських страв в стилі ф'южн, які об'єднують в собі європейську кулінарну традицію і паназіатські мотиви.

Барна карта ресторану - до пари меню. У ній ви знайдете лінійку з 11-ти авторських коктейлів, які створюються на основі преміальних алкогольних напоїв.

Першими гостями ресторану 11 Mirrors Rooftop Restaurant & a World Class Bar стали відомі спортсмени (Андрій Шевченко, Олександр Шовковський, Олександр Усик, Сергій Бубка та ін.), а також інші зірки.

Адреса: вулиця Богдана Хмельницького, 34А.

Коли: з 07:00 до 02:00.

Повернутися до списку новин 20.11.2018
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 2

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: