В Україні відкрилася найбільша крафтового пивоварня

12 вересня мережа ресторанів «Пивна Дума» відкрила найбільшу в Україні крафтового пивоварню.

Тепер в Україні є найбільша крафтового пивоварня. Мережа «Пивна Дума», яка налічує чотири ресторани, де подають свіже пиво, зварене у власній пивоварні, провела реконструкцію, і тепер її продуктивна потужність дозволяє виробляти до 624 000 літрів пива в рік. Таким чином, пивоварня мережі ресторанів «Пивна Дума» може вважатися найбільшою крафтового пивоварнею в Україні.

В Украине открылась самая большая крафтовая пивоварня

Пиво вариться на обладнанні ZiP Technologies по німецько-баварської технології з дотриманням закону про чистоту пива. У приготуванні напою використовується сировина компанії Mich. Weyermann® GmbH & Co. KG (Німеччина), яка є виробником найширшого спектра солодов в світі і має 150-річний досвід у виробництві солоду.

В Украине открылась самая большая крафтовая пивоварня

В Украине открылась самая большая крафтовая пивоварня

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Пивна дума» піде в зростання

 

«Рентабельність продажів становить 27%, це хороший показник. У нас великі плани: до кінця 2013 року ми плануємо відкрити в Києві ще три ресторани, один з яких - «Пивна Дума». Через два роки ми збираємося виходити в регіони, а до 2020 року зайняти 10% ресторанного ринку України. Загальний обсяг планованих інвестицій - 25 млн $ США» - коментує Дмитро Заходякін, співвласник мережі ресторанів «Пивна Дума ».

В Украине открылась самая большая крафтовая пивоварня

«Пивна Дума» відображає наше уявлення про культуру споживання пива. Місце, де якість і традиції поєднуються з живим, дружнім спілкуванням; місце для «пивних гурманів». Україна має великий потенціал розвитку культури пивоваріння, і ми вважаємо, що попит на крафтового пиво буде тільки зростати »- зазначив Руслан Шибаєв.

bit.ua

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські пивні йдуть в Латвію

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

 

Повернутися до списку новин 18.10.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: