В рамках BAROMETER відбудеться Ultimate Bartender Championship

У Monkey Shoulder і BAROMETER є класна новина для всіх, для кого робота за барною стійкою - це покликання! 29 вересня 2018 року, в суботу, на другий день BAROMETER Bar Show 2018 у КВЦ Парковий відбудеться відкритий український етап Ultimate Bartender Championship!

В рамках BAROMETER відбудеться Ultimate Bartender Championship

Найголовніша відмінність UBC від більшості барних конкурсів - в ньому оцінюються саме професійні навички бармена. Тобто переможцем може стати кожен, хто професійно ставиться до своєї справи. Оцінюватимуться Skills that pay the bills).

Друга особливість полягає в тому, що в цьому конкурсі всього один етап. Результати всіх учасників заносяться в глобальний leaderboard на сайті конкурсу, і переможець визначається після проходження всіх етапів по сумі набраних очок. Так як кожен етап проводиться однією і тією ж групою у всьому світі, конкурсні завдання на всіх етапах однакові для всіх, то leaderboard - це об'єктивний показник і не залежить від суб'єктивних оцінок суддів. Тобто потрібно показати, що ти не тільки крутий в Україні, а й серед усіх в світі!

 

Як зареєструватися:

  • Для участі в змаганні необхідно просто зареєструватися на сайті  (необхідно вибрати країну Україна) в закладці Реєстрація. P.S. Всі учасники, які будуть допущені до конкурсу після модерації, отримають вхідний квиток на BAROMETER.
  • Як буде проходити конкурс. Всього конкурс складається з 6 етапів. У перших п'яти братимуть участь всі учасники (100), в останній етап виходять 10 фіналістів. Детальний опис всіх етапів.
  • Відзначте участь на сторінці. Так ви зможете швидко отримувати всі новини про конкурс!

 

Буде дуже круто, якщо ви знімете короткий відео (до 2 хвилин) «Чому я хочу бути на UBC». За краще відео - окремий приз від Monkey Shoulder!

Переможець етапу поїде на Бар Шоу в Афіни відриватися разом з іншими 19 переможцями з країн, які беруть участь в UBC по всьому світу!

Важливо! Прийом заявок проходить до 31.08 до 23:59.

Повернутися до списку новин 21.08.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: