У жовтні в столичному експоцентрі відбудеться перше національне свято сиру

Спробувати десятки сортів сиру і вибрати кращий за смаком, навчитися готувати оригінальні піци і інші блюда, зіграти в молочний боулінг і сплести сулугуні - все це і багато іншого можна буде спробувати 19-20 жовтня в столичному експоцентрі під час Першого національного свята сиру.

Соціальний проект «Я люблю молоко» для свята вибрав формат країни, в кожній з чотирьох провінцій якої відвідувачів чекають презентації та цікаві програми.

Провідні виробники сиру і вин з України та закордону запропонують продегустувати свою продукцію.

Господинь запросять на кулінарні майстер - класи і до сцени, де готуватимуть піцу. Учасників свята також чекають конкурс на знання сортів сирів, родео і різноманітні розваги.

Не забули і про дітей.
Батьки зможуть порадувати малюків іграшками від «Чіко» і «Фрея», конструкторами "Лего", аквагримом, молочним боулінгом і навіть разом подоїти корову. Гостей свята пригощатимуть фондю з крекерами. Кожен зможе загадати бажання, написати його і повісити на спеціальне дерево, або знайти побажання в сирних паличках.

ДЛЯ ДОВІДКИ: Це вже не перший захід, який проводить Асоціація виробників молока для подання молочної продукції. АВМ заснована Андрієм Дикун в квітні 2009 року і на сьогодні об'єднує понад сімдесят молочно-товарних ферм. Всеукраїнський соціальний проект «Я люблю молоко» реалізується АВМ з травня минулого року. Його мета - популяризувати молоко і молочні продукти.


unian

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 09.10.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: