В Одесі відбувся видовищний турнір flair-барменів

В кінці жовтня в Одесі відбувся IV раунд національного змагання барменів з флейрінгу "Planet Z - Flair Open 2013". Заслужене звання фіналіста отримав Євген Соколов (Київ).

Як повідомив координатор конкурсу, керівник «Mobile ShowBar Planet Z», офіційний МС Барменские змагань Сергій Хорів, «Наш чемпіонат вже наближається до кінця, в Одесі ми вибрали сьомого фіналіста з десяти. Цьому фіналісту довелося важче попередніх, тому що раніше ми вибирали по 2 фіналіста на кожному турі, а в Одесі - одного, хоча учасників приблизно така ж кількість, як і на інших раундах. У підсумку вимальовується дуже сильна команда, що віщує потужний фінал».

Особлива примітність IV раунду - зрослий інтерес до барменської справи у прекрасної половини! У цьому раунді була найбільша кількість учасників-дівчат, які розбавили жорстку чоловічу ритм витонченими, жіночними виступами.

До національного фіналу, який пройде в Києві 12 листопада, залишилося 2 відбіркові тури - в Дніпропетровську та Києві. У фіналі візьмуть участь 10 чоловіків-барменів і 1 дівчина-бармен, які перемогли на відбіркових турнірах. Раунди вже пройшли в Києві, Львові, Севастополі та Одесі.

У кожного учасника на виступ 4 хвилини, за які він повинен грамотно і точно приготувати 3 коктейля, вразити суддів і публіку своїм flair-майстерністю (що не так просто і вимагає тривалих тренувань кожен день) і творчим підходом. Напої, які повинні приготувати учасники:

1. ONE SHOT JAGERMЕISTER (50 МЛ);

2. «CAPTAIN - COLA» (50 мл Ром Captain Morgan Spiced Gold, Кола);

3. «CAPTAIN'S PUNCH» (30 мл Ром Captain Morgan Spiced Gold, 20 мл Volare Amaretto, 20 мл Volare Peach, 100мл Оrange juice).

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові пройшла "Битва барменів"

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 31.10.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: