У Києві пройде заключний Cocktail Week Global

Тижневий фестиваль Cocktail Week Global стартує 10 грудня і стане заключною подією низки гастро-тижнів, які проходили в Києві на протязі 3-х останніх років.

У Києві пройде заключний Cocktail Week Global

 

Цього разу 30 ресторанів одночасно представлять сети за 300 грн, підбиваючи риси в найулюбленіших гостями концепціях:

  • Cocktail Week - це 4 майстерно виконаних коктейлів в нових або давно улюблених барах міста;
  • Resto Week - це коктейль, підібраний до їжі (entrée + основна страва);
  • Oyster Week - п'ємо коктейлі з делікатесними устрицями.

 

Всі сети підібрані професіоналами, а така унікальна, яка прагне до собівартості страв та коктейлів ціна буває тільки під час тижня Cocktail Week (з 10 по 16 грудня, крім вечорів п'ятниці і суботи з 18:00) - і покликана дати гостям фестивалю можливість познайомитися з як якомога більшою кількістю нових закладів Києва та відкрити нові смаки в уже давно улюблених.

"Живемо в ресторанах" - беззмінний девіз фестивалю, який ставить собі за мету прищепити культуру пиття коктейлів і проведення дозвілля поза домом, - з колегами і друзями після роботи, великою родиною на недільний обід або влаштувати раптовий романтичний вечір з устрицями або іншими делікатесами посеред робочого тижня.

У Києві пройде заключний Cocktail Week Global

 

За 3 роки свого існування WEEKs провели 12 тижневих фестивалів в Києві і 5 регіональних, дали зайвий привід вийти в люди десяткам тисяч гостей, рекордсмени серед гостей відвідували до 10-ї закладів за тиждень.

Ось чому WEEKs рекомендують вам не пропустити підсумковий Cocktail Week Global c 10-16 грудня о 30-й обраних барах і ресторанах міста! Всі учасники, їх докладне меню можна подивитися на сайті.

У Києві пройде заключний Cocktail Week Global

 

Для того, щоб стати гостем фестивалю потрібно всього лише прийти в один з учасників і попросити ваш сет COCKTAIL WEEK у офіціанта. Сети діляться на компанію і можуть бути замовлені скільки завгодно разів.

Коктейлі не продаються особам, які не досягли 18-ти років!

Повернутися до списку новин 05.12.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: