У Києві пройде дев'ятий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival (30 вересня - 01 жовтень)

Дев'ятий фестиваль буде присвячений вину і сиру - самому класичному і ідеальному поєднанню. Програма фестивалю стане найбільш насиченою за всі дев'ять фестивалів, вмістивши в себе проведення устричного батла, третього винного забігу Kyiv Wine Run (01 жовтня), давка винограду в великому чані, визначення кращого вина і кращого ігристого вина України за оцінками любителів і професіоналів, "Тиждень вина ", унікальні декорації, вино від нових українських та провідних європейських виноробів і винний лекторій.

У Києві пройде дев'ятий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival (30 вересня - 01 жовтень)

З кожним роком українські виноробні намагаються розширити і поліпшити свій асортимент, експериментують з новими сортами. На 9 фестивалі очікується участь декількох нових українських виноробів, одна з яких - довгоочікуваний флагман українського авторського виноробства. Так само серед учасників буде вперше грузинська виноробня Khareba. Вина Нового і Старого світу будуть представленими найбільшими українськими імпортерами.

Гості фестивалю зможуть дегустувати вино з різними видами сирів від українських фермерів, створених за авторськими рецептами. Крім сирів можна буде спробувати і інші продукти від фермерських господарств: м'ясо, рибу, делікатеси, морепродукти та інші закуски під вино фестивалю.

У Києві пройде дев'ятий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival (30 вересня - 01 жовтень)

Всі секрети сирної майстерності сировари розкриють на тематичних майстер-класах з виробництва сиру. Буде так само міні-музей, присвячений історії та традиціям сироваріння. А любителів винної культури за традицією будуть навчати авторитетні сомельє і винороби в лекторії фестивалю.

Гостей дев'ятого фестивалю вина чекають нові і давно улюблені розваги:

1. Устричний батл. В окремій зоні пройде справжній баттл по відкриттю і поїдання кількох сотень українських устриць і стане ясно, хто ж в цьому місті вміє відкривати устриці швидше за всіх! Експертом в устричних баталіях виступить Андрій Пигулевский, засновник першої української устричної ферми "Устриці Скіфії". Правило тільки одне: відкрити 5 устриць швидше за всіх! Тих, хто не вміють відкривати устриці, із задоволенням навчать на місці організатори, це простіше, ніж здається на перший погляд.

У Києві пройде дев'ятий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival (30 вересня - 01 жовтень)

2. Давка винограду в великому чані, де зможе взяти участь будь-який бажаючий. Гості фестивалю зможуть взяти участь в самому першому етапі життя вина, забратися разом в величезний чан і давити виноград ногами під музику і отримати незабутні враження!

3. Третій винний забіг Kyiv Wine Run. Маршрут винного забігу пройде через територію ВДНГ. На маршруті учасників чекатимуть різноманітні виноробні, які будуть наливати вино кожному бажаючому. Так само на території забігу будуть піт-стопи, де можна буде підкріпитися фруктами та іншими вуглеводами. За підсумками забігу будуть визначені троє переможців серед жінок і троє серед чоловіків, які отримають приємні подарунки: 1 місце - поїздка на двох на виноробню + ящик вина, 2 місце - 2 ящика вина, 3 місце - ящик вина. Родзинкою забігу стане костюмований дрес-код. За підсумками змагання будуть визначені 3 кращих костюма, які теж отримають подарунки від партнерів за найяскравіший образ в винному забігу Kyiv Wine Run.

У Києві пройде дев'ятий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival (30 вересня - 01 жовтень)

4. Вже традиційним стане "Тиждень вина", який пройде напередодні Kyiv Food and Wine Festival. "Тиждень вина" - це ряд лекцій і дегустацій від українських сомельє, амбасадорів винних брендів і виноробів, які проходять в винних барах, ресторанах, кав'ярнях рівно за тиждень до старту фестивалю. У винних барах Києва, Одеси і Львова будуть спеціальні пропозиції по вину для всіх гостей. Зареєструватися на події тижня вина можна за такими адресами: для любителів, для професіоналів.

5. Визначення кращого українського вина. В рамках "Тижня вина" і на самому фестивалі в сліпих дегустаціях професіоналів і любителів буде вибрано найкраще українське вино. Цього разу буде вибрано ще й краще ігристе вино України. Всі дегустації і для експертів, і для любителів в рамках "Тижня вина" пройдуть у винному барі "Like a Local's".

У Києві пройде дев'ятий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival (30 вересня - 01 жовтень)

6. Винний лекторій. Дегустувати вино - це мистецтво, і то, чого може навчитися кожен! В рамках дев'ятого фестивалю буде працювати винний лекторій з лекціями від кращих українських сомельє, виноробів, винних експертів і рестораторів.

Кожен гість отримає на вході фірмовий бокал в подарунок і брошуру про культуру вина.

Вартість входу на дев'ятий Kyiv Food and Wine Festival складе 80 грн при покупці онлайн, 100 грн на вході.

Детальна інформація та програма на сайті фестивалю.

Акредитація ЗМІ за номером: (067) 459 57 29.

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 13.09.2017
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: