У Києві пройде десятий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival (19-20 травня)

19-20 травня на столичному ВДНГ пройде ювілейний 10-й фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival, який збере в одному місці 22 українські виноробні і 9 представників країн Нового і Старого світу, покладе початок створення винної карти України і продовжить реалізацію своїх головних місій - розвиток винної культури в Україні та розвиток українського виноробства.

У Києві пройде десятий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival (19-20 травня)

Команда фестивалю щороку приділяє великий акцент пошуку нових імен в українському виноробстві. Десятий фестиваль не стане винятком. Серед нових учасників будуть винороби з Київської, Вінницької, Миколаївської, Кропивницького областей та Закарпаття. Так само будуть нові учасники з Грузії і Молдови. На винному маркеті буде представлено 13 малих українських виноробів і 9 іменитих українських брендів, а також 9 представників вин Нового і Старого світу.

Одним з найважливіших проектів Kyiv Food and Wine Festival в 2018 році стане створення винної карти України, яка покладе початок розвитку нової гілки винного туризму України. Мета проекту - показати потенціал українського виноробства і створити винний маршрут, проїхавшись по якому будь-який бажаючий зможе відкрити для себе винну України. Показати українське виноробство зсередини, і дозволить кожному бажаючому до нього доторкнутися. Деталі зовсім скоро будуть доступні на сайті.

У Києві пройде десятий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival (19-20 травня)

Створення вина - справжнісіньке мистецтво, саме тому тематикою 10-го фестивалю стане мистецтво, а кожен гість, прогулюючись з келихом вина по фестивалю, зможе насолоджуватися прекрасним. Будуть арт-інсталяції та цілий павільйон сучасного мистецтва, живі виступи музичних груп і багато розваг.

Гостей десятого фестивалю вина чекають нові і давно улюблені розваги:

1. Зона мистецтв

2. Фуд-корт

3. Устричний баттл. В окремій зоні пройде справжній баттл по відкриттю і поїдання кількох сотень українських устриць і стане ясно, хто ж в цьому місті вміє відкривати устриці швидше за всіх! Експертом в устричних баталіях виступить Андрій Пигулевский, засновник першої української устричної ферми «Устриці Скіфії» Правило тільки одне: відкрити 5 устриць швидше за всіх! Тих, хто не вміють відкривати устриці, із задоволенням навчать на місці організатори, це простіше, ніж здається на перший погляд.

У Києві пройде десятий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival (19-20 травня)

4. Четвертий винний забіг Kyiv Wine Run. Маршрут винного забігу пройде через територію ВДНГ. На маршруті учасників чекатимуть різноманітні виноробні, які будуть наливати вино кожному бажаючому. Так само на території забігу будуть піт-стопи, де можна буде підкріпитися фруктами та іншими вуглеводами. За підсумками забігу будуть визначені троє переможців серед жінок і троє серед чоловіків, які отримають приємні подарунки: 1 місце - поїздка на двох на виноробню + ящик вина, 2 місце - 2 ящика вина, 3 місце - ящик вина. Родзинкою забігу стане костюмований дрес-код. За підсумками змагання будуть визначені 3 кращих костюма, які теж отримають подарунки від партнерів за найяскравіший образ в винному забігу Kyiv Wine Run.

У Києві пройде десятий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival (19-20 травня)

5. Вже традиційним стане «Тиждень вина», який пройде напередодні Kyiv Food and Wine Festival. «Тиждень вина» - це ряд лекцій і дегустацій від українських сомельє, амбасадорів винних брендів і виноробів, які проходять в винних барах, ресторанах, кав'ярнях рівно за тиждень до старту фестивалю. У винних барах Києва, Одеси і Львова будуть спеціальні пропозиції по вину для всіх гостей.

6. UWINES AWARDS - визначення кращого українського вина. В рамках "Тижня вина" і на самому фестивалі в сліпих дегустаціях професіоналів і любителів буде вибрано і нагороджено найкраще українське вино і ігристе вино України. Всі дегустації і для експертів, і для любителів в рамках "Тижня вина" пройдуть у винному барі "Like a Local's".

У Києві пройде десятий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival (19-20 травня)

 

7. Винний лекторій. Дегустувати вино - це мистецтво, і то, чого може навчитися кожен! В рамках десятого фестивалю буде працювати винний лекторій з лекціями від кращих українських сомельє, виноробів, винних експертів і рестораторів.

 

У Києві пройде десятий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival (19-20 травня)

На вході в фестиваль кожному гостю вручать винний гід, що допомагає розібратися у вині і фірмовий фестивальний келих в подарунок.

Стежити за новинами фестивалю можна на сторінці Facebook.

Вартість входу на десятий Kyiv Food and Wine Festival складе 80 грн при покупці онлайн, 100 грн на вході. Квитки доступні на сайті  фестивалю.

Акредитація ЗМІ за номером: (067) 459 57 29.

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 06.04.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: