У Києві пройде Blackfest Ukrainian Coffee Show (29-30 листопада)

29-30 листопада у КВЦ "Парковий" відбудеться Blackfest Ukrainian Coffee Show – щорічний захід міжнародного масштабу для усіх професіоналів кавової індустрії.

У Києві пройде Blackfest Ukrainian Coffee Show (29-30 листопада)

Гостей івенту чекатимуть більше 50 годин потужної education-програми, де експерти розкажуть секрети власного кавового бізнесу. Окрім реальних кейсів та практичних порад, відвідувачів чекатимуть капінги від провідних кавових компаній. Blackfest Ukrainian Coffee Show – унікальний захід, де кавові професіонали поєднують навчання з приємним відпочинком та неймовірним нетворкінгом.

На кавових гурманів чекатимуть понад 200 видів кави: від купажів українських та італійських обсмажувальників до моносортів, які використовують на міжнародних чемпіонатах. До того ж експерти покажуть на майстер-класах, як використовувати аксесуари для альтернативного приготування напоїв.

На бариста чекатимуть два найпрестижніші чемпіонати від SCA (Speciality Coffee Association) і 2d Slavic Comandante Championship Kyiv. Під час них учасники покажуть свою майстерність у роботі з абсолютно новими сортами кави, маючи під рукою лише обладнання для відкритого заварювання.

Перший BLACKFEST Ukrainian Coffee Show 2018 відвідали 3200 гостей, які випили 16000 чашок кави та побували на 18 капінгах від провідних кавових компаній. А в освітній зоні 34 міжнародні експерти розповіли про маркетинг, навчання, технічні інновації та кавові тренди.

КУПИТИ КВИТОК

Повернутися до списку новин 08.11.2019
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 2

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: