У Києві відкривається кальян-бар в стилі BDSM "The Cage"

На місці арт-бару "Локація", по вул. Січових Стрільців 37-41 в суботу, 21 жовтня, о 19:00 відкриється новий кальян-бар в пікантному стилі BDSM, який буде називатися "The Cage".

У Києві відкривається кальян-бар в стилі BDSM The Cage

Стиль закладу, дизайн і обстановка повністю відповідають заявленій тематиці: приглушене освітлення, Bondage-зона, клітини, шкіряні аксесуари (виконані на замовлення однієї з кращих київських майстерень - OzzHMD), офіціантки в портупеях, екшн-меню і багато іншого.

У Києві відкривається кальян-бар в стилі BDSM The Cage

21 жовтня о 19:00 заплановане офіційне відкриття, в програмі якого: шібарі, практики з воском і художня флаггеляція. Гостей очікують авторські шоти від барменів, індивідуальні шоу, келих ігристого для кожного і відмінний настрій.

Конфіденційність і комфорт - головне правило бару. Багато цікавого можна зустріти в найнесподіваніших місцях - дошки для чоловічих і жіночих бажань, люмінесцентну підлогу у вигляді клітки, композиції з батогів, а також стіни в стилі ART-Bondagе від Анни Конопльовій.

У Києві відкривається кальян-бар в стилі BDSM The Cage

Крім стандартної коктейльної карти, гостям запропонують авторські екстрим - коктейлі, подача яких включає в себе індивідуальне міні-шоу з елементами БДСМ: порка, прийняття, покорствует.

Офіціанти та бармени зможуть навчити гостей правильно користуватися атрибутикою бару: стеками, флогер, батогами для прочуханки. Для цього персонал проходив спеціальне навчання.

У Києві відкривається кальян-бар в стилі BDSM The Cage

Простір бару розділене на 3 зони: зона Bondage зона спанкінга (порки), зона клітини (theCage), яка в закладі є основною. На танцювальному майданчику встановлені справжні клітини, в яких зможе потанцювати кожен бажаючий!

Також в барі буде своя червона кімната. Що в ній знаходиться - залишиться таємницею, але "The Cage" запрошує подивитися вже в суботу, 21 жовтня.

У Києві відкривається кальян-бар в стилі BDSM The Cage

Авторські шоти, екстрим-коктейлі, безліч смачних закусок і велику карту кальянів з тютюном з різних куточків світу вже готують до відкриття і запрошують всіх гостей старше 18 років зануритися в загадкову атмосферу цієї субкультури.

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 18.10.2017
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: