У Києві на Ярославовому Валу відкривається ресторан кубинської кухні

Ярославів Вал любить радувати смачними відкриттями - і ось, анонсовано чергове. 22 листопада на місці відомого киянам ресторану "Бодегита дель Медіо" відкривається новий ресторан кубинської кухні, "ЕскоБар".

У Києві на Ярославовому Валу відкривається ресторан кубинської кухні

За словами творців закладу, мова не йде про вусатого наркобарона: в назві фігурує гра слів. Esco - скорочена версія від Escondido, тобто "захований", "прихований". З одного боку, в теплому, затишному і світлому закладі можна сховатися від буденної суєти, на кілька годин перенестись ближче до узбережжя з його прохолодним Мохіто і шиплячої Фахіта. З іншого - назва натякає на якийсь секрет ЕскоБар, який ще належить розгадати гостям.

Але що не доведеться розгадувати - так це концепцію меню: воно обіцяє не тільки хіти кубинської кухні, але і аргентинської, іспанської, мексиканської. Бар порадує любителів рому - і буде позиціонуватися саме як ромовий, з солідною пропозицією як чистого алкоголю, так і коктейлів на його основі.

Відкриття планується гучним і п'яним: з живою музикою від кубинських музикантів, майстер-класом з сальси, щедрим частуванням коктейлями і тапас, і, обов'язково, латино-дискотекою.

Початок: 22 листопада, 19.00.

Адреса: Ярославів Вал, 21/20

Facebook

Повернутися до списку новин 13.11.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: