Ресторанам у Вільнюсі дозволили зайняти сквери й площі старого міста

У Литві в рамках боротьби з коронавірусом в розпорядження власників кафе й ресторанів нададуть громадські місця в Вільнюсі, в тому числі, знамениту Кафедральну площа.

Ресторанам в Вильнюсе разрешили занять скверы и площади старого города

Нагадаємо, що Литва послабила карантинні обмеження з 27 квітня. В країні відновили роботу вуличні кафе, музеї та салони краси. Однак, як співробітникам, так і відвідувачам слід дотримуватися жорстких вимог безпеки. Люди, як і раніше, повинні носити маски, в кафе можуть знаходитися не більше двох осіб за столиком, а відстань між столиками має становити два метри. Це створило проблему для багатьох рестораторів в старому місті Вільнюса, внесеному до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Його вузькі вулички роблять розміщення столиків на вулиці нереальним. У цій ситуації багато власників кафе й ресторанів сумніваються в тому, чи варто їм відкриватися - шанси на заробіток невеликі.

Щоб підтримати ресторанний бізнес, влада дозволила встановлювати відкриті кафе в парках і скверах Вільнюса. За словами мера Вільнюса Ремігіюса Шімашіуса, громадська безпека залишається для міста головним пріоритетом, але цей захід повинен допомогти кафе "відкритися, працювати, зберігати робочі місця та підтримувати життя в Вільнюсі".

Джерело: rg.ru

Повернутися до списку новин 01.05.2020
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: