Ресторан "Mario`s" в ТЦ Globus — новий формат і справжня піца на дровах

У ТЦ Globus продовжують відкриватися відомі оператори ресторанного сегмента. У квітні повноцінно запрацював 4-ий великий ресторан в торговому центрі — Mario`s Trattoria. Ресторан знаходиться на 1 поверсі ТЦ Globus і займає загальну площу 337,5 м2. Ключова відмінність нового формату Mario`s в ТЦ Globus — професійна піч на дровах, спеціально привезена з Італії, в якій готують справжню італійську піцу за унікальним рецептом. Ресторан працює щодня з 10:00 до 22:00.

Ресторан

«Розширюючи ресторанний сегмент ТЦ Globus, ми фокусуємося на відомих операторах, які пропонують нашим відвідувачем унікальну додаткову цінність. Формат ресторану Mario`s в ТЦ Globus гармонійно поєднується з концепцією сучасного торгового центру. У 2017 році ми плануємо відкрити ще кілька закладів в food-сегменті. Частина з них будуть ексклюзивно представлені в ТЦ Globus» — коментує менеджер департаменту оренди ТЦ Globus Олена Сьомочкіна.

Ресторан

Гостей Mario`s в ТЦ Globus здивує чудова кухня, в меню якої представлені кращі європейські та італійські страви. Постійно оновлювані бізнес-ланчі будуть доречні для ділових зустрічей або обіду з колегами. Інтер'єр ресторану створює затишну повітряну атмосферу, яка наповнена живими рослинами, декором з елементами дерева та латунних листів.

Ресторан

ТЦ Globus — перший професійний торговий центр в історії незалежної України. З 2008 року належить великій європейській інвестиційних компаній — London & Regional Properties. Складається з підземної та наземної частини площею 35 400 кв. м. на якій розташовано понад 200 магазинів зі світовими та українськими брендами. Завдяки унікальному розташуванню в самому серці Києва, ТЦ Globus став візитною карткою для гостей столиці, а також центром ділових і культурних подій для киян.

Ресторан

Mario`s Trattoria — популярна мережа італійських ресторанів в Києві та Одесі. Входить в групу закладів «Трубадур», «Друзі і Пиво», «Buffalo 99», «Gallo Cafe» і «Zara Pizzara». На сьогоднішній день в Україні відкрито 9 ресторанів Mario`s Trattoria, 5 з яких у Києві.

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 03.05.2017
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: